Jump to content

Beograde grade.. poseta DJ Niku, Groznom i Doktoru


Woland

Preporučeni Komentari

ebga, nema slički.. znaš ih kaki su, msm kako izgledaju na slikama.. a ni u prirodi lepši nisu :( em nose šlaufe, pa im sve što navuku tesno, jedu ko da im je poslednje.. a tek što piju.. uff.. gde bre to da slikam.. poštujem ja svoje čitaoce, ipak :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inkrimisani prepotopski Quad sistem po serijskim brojevima :

 

  

http://quadesl.nl/quad-esl-serial-numbers.html

Iz prilozenog - godina proizvodnje svih komponenti - 1968 god.

Simbolicna godina. Revolucionarna.

Meni licno veoma znacajna, draga, moglo bi se reci prava godina za isviravanje muzickih materijala jednog od najplodnijih muzickih perioda ( LSD, 1967 - 1973 god. , uz mogucnost odstupanja +-2 god. ), a i koji je moja preokupacija, kao sto su i muzicka dela ozbiljne muzike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo stigle i sličke.. DJ je bio vredan, obukao zvučnjak u fanzin majčicu (njemu ipak lepše stoji.. zvučnjaku, naravno :) ) i eve gi:

 

P1070489.JPG

 

ista poza, al bez majčice.. zvučnjaci izvan vinkle, F5, PC računalo i DAC

 

P1070492.JPG

Kako da ljudi više ne pričaju s tobom? Lako. Napraviš ovako nešto i ćutiš. Ccccc. Ovo nisam očekivao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

nema frke, reci meni, ja ću mu prenesem :D ako misliš da je ukrivo postavio basove.. ja nisam smeo da mu kažem, prvi put došo čoveku u kuću, gde bih tako nešto.. samo sam gledao u pod i kad me ponudio nečim odgovarao: blagodarim, ali ne bih ja.. kad je teo muziku da pusti, bilo je blagodarim, ne treba, imam ja to kući, slušo sam već.. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...