Jump to content

Dampiranje subwoofera


STRATO97

Preporučeni Komentari

Moze biti,jer je taj EV radjen i to lose,videlo se na slici,cak bih i rekao da je neko promenio kompletnu membranu sa vesanjem,jer mi to ne lici na njegovu membranu,magnet i korpa jesu od njega,ali sve ostalo kao da nije..

To sto se tice HI-FI 160 sasvim solidna spravica,ali jesi li probao na drugoj kutiji,mozda je i on u kvaru?

 

Nego moze biti i jos jedan stvarcica,koji si ulaz koristio na HSR-u?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 118
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Magnetofon?Taj ulaz je OK.

Gramofonski ulaz ne mozes koristiti ni za sta drugo osim za gramofon,bilo kristalni bilo magnetni,jer je to posebna vrsta predpojacala,za gramofonsku glavu (to pojacalo ima veliko predpojacanje,kao i specijalnu RIAA karakteristiku namenjenu samo plocama,samo predpojacalo pojacava bas podrucje,a smanjuje visoke) pa u kombinaciji sa velikim predpojacanje me je asociralo da si koristio bas neka od ta dva ulaza..

Jos jedna stvar,sta koristis kao izvor signala,CD plejer,racunar ili nesto trece..?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E tu smo,racunar ima velike opcije podesavanja,kako boje tona i gain-a tako i nivoa izlaza iz zvucne karte,kako ti je podesen izlaz i ekvilajzeri na programu sa kog pustas muziku?

Mozda si prepobudio ulaz na HSR-u velikim gain-om sa racunara sto ti na kraju rezultira velikim izoblicenjem na izlazu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mislim na operativni sistem,svaki racunar ima zvucnu karticu koja ima podesavanja vezana za sam zvuk,ne vezano za to da li je XP,Windows 7 ili 8.

Ali vidim da ti je i to nepoznato,tako da vise ti ne mogu pomoci..

Vezano za tu kutiju sam ti rekao sta da uradis,ako ces da uzmes taj Martin Visman,za improvizovanu skretnicu takodje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...