Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

15 minutes ago, Doktor said:

Kada neko radi ozbiljan, odgovoran posao 8 h dnevno radnim danom. Ostalih 16 h je pripravan non stop + vikend, a ima interesovanja i ljubavi za umetnost, sve se moze uklopiti.

Pri tome i voli to sto radi i oseca se ispunjen posle svakog radnog dana, bolje reci svakog slucaja, zadatka, pacijenta, koga uspesno resi.

Neko ko "krade Bogu dane", gloovari, laprda ispred marketa uz pivkanu, ili radi, ali je ubijen u pojam zbog toga sto ne voli svoj posao, ili zato sto nije dovoljno placen za to sto radi, ili uopste ne voli da radi - on ni nema ideju, a misli pri tome i da nema dodatnog slobodnog vremena za ovakve gluposti kao sto su preslusavanje muzike, gledanje i analiziranje TV serija, filmova sa kabla.

Za sve takve - neka im je Bog u pomoci.

pazi, sve si u pravu i to je sjajno, ali ja gledam po sebi i neverovatno mi je da neko može da prati više od jedne serije

ima tu i prioriteta, a meni serija nije prioritet, više volim film

evo jednog mog tipičnog dana

6:45 ustajanje

7:30 odlazak na posao

8-16 posao

16:30 dolazak kući

16:45-17:45 trčanje, vežbanje (zavisi šta je po rasporedu)

18-19 odmor od svega uz nes kafu i ćaskanje sa ženom i ćerkom (kad je kući)

19-19:30 večera

ovo se skoro nikad ne menja...osim bolesti (ne daj Bože), iznenadnih gostiju ili kad mi se nešto pokvari pa moram kod brke:sarcastic:

od 19:30 do 23 slušam muziku, fejsbukišem, forumišem, pogledam film, pomažem ćerci oko škole, ljubavnih problema, svađa sa majkom i ponedeljkom uspem da odgledam got

oko 23:30 mrtav odlazim na spavanje

vikend koristim za rad po kući, tazbina, gosti, pijaca, šoping, izleti, intenzivnije sportske aktivnosti, ada, plivanje i sunčanje i naravno ono bez čega se ne može, a to je muzika, uređaji, komp...

nema šanse za serijama i tv-om

ali kao što rekoh, prioriteti

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Ras said:

Ne delim oduševljenje GoT-om, ali nikako!

. . .

Sve OK. :cheers:

Podavno tu nema ama bas nikakve veze sa knjigama, niti o onome sto je namislio Martin.

Gleda se spektakl, utucana enormna lova za ove mass scene, za recimo odlicno uradjen CGI zmajeva.

Upravo bas jutros na presvlacenju u uniforme pricam o tome sa dragim kolegom, btw nasim zajednickim poznanikom, uvaznim oftalmologom, vrh hirurgom i vlasnikom onih velikih JBL kutija koje su prodavane ovde na forumu.

Kaze on meni : " Nego, da li si video mozda kako su uradili treci ocni kapak zmaju ? "

Kakav detalj, a ? :)

Ako to tako prihvatis, bude i zabavno.

 

U to ime . . .

:popcorn:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zadnju seriju koju sam gledao su bili poroci majamija:lol:, a pre njih tvin piks (ili je to bilo u isto vreme, više se ne sećam), znači ne gledam nešto serije, ali ova igra prestola je vrh, dalje nema...niti ću dalje tražiti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

Sve OK. :cheers:

Podavno tu nema ama bas nikakve veze sa knjigama, niti o onome sto je namislio Martin.

Gleda se spektakl, utucana enormna lova za ove mass scene, za recimo odlicno uradjen CGI zmajeva.

Upravo bas jutros na presvlacenju u uniforme pricam o tome sa dragim kolegom, btw nasim zajednickim poznanikom, uvaznim oftalmologom, vrh hirurgom i vlasnikom onih velikih JBL kutija koje su prodavane ovde na forumu.

Kaze on meni : " Nego, da li si video mozda kako su uradili treci ocni kapak zmaju ? "

Kakav detalj, a ? :)

Ako to tako prihvatis, bude i zabavno.

 

U to ime . . .

:popcorn:

Knjige nisam čitao, pa ih (u svom postu) nisam ni poredio sa serijom.

A da mi nije zabavno, ne bih ni gledao. Samo sam naveo pod kojim okolnostima mi (tek) postaje zabavno.

 

 

@crni.Ni Ranjenog orla? :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

S

Upravo bas jutros na presvlacenju u uniforme pricam o tome sa dragim kolegom, btw nasim zajednickim poznanikom, uvaznim oftalmologom, vrh hirurgom i vlasnikom onih velikih JBL kutija koje su prodavane ovde na forumu.

Kaze on meni : " Nego, da li si video mozda kako su uradili treci ocni kapak zmaju ? "

Kakav detalj, a ? :)

 

 

 

jel taj kolega imao one dtqwt mk2?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je nestrpljiv, ne gadi mu jos uvek da skida sa piratskih sajtova, a pri tome se i ne plasi internet policije, moze vec koliko odma da pogleda i 6. epizodu ( vec ima i 720p ). :)

Dakle, hakeri su ispunili obecanje i nastavili rat sa HBO.

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/game-of-thrones-season-7-episode-6-leaks-online-full-hbo-spain-torrents-download-reddit-watch-jon-a7895636.html

 

@sir Oliver - reaguj ! :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, sir Oliver said:

Pretpostavio sam da će ispadneš lažov.

:lol:

Nisam ni računao na njega nego si obećao da će ga doneseš na fak za društvo.

Ti se ne brini za drustvo na FAK-u.

Moj ti je savet da prvo sebe pogledas u ogledalo pre urucivanja ovakvih epiteta drugima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledao sa uzivanjem. :)

Hvala HBO sektor Spanija i nekom methol-u koji je za premium gledaoce on demand greshkom pustio 6. epizodu GoT-a umesto tekuce 5.

Naravno, pirati samo prosledili na net.

Pre par sati se pojavila i 1080p verzija koja je sasvim OK slikom i bez drop-ova u tonu kao na verziji 720p.

Ima i eng title ( kome treba ). 

Ne bih da spoil-ujem, ali je i ova epka u rangu 4. i 5. ep.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledao sa uzivanjem. [emoji4]

Hvala HBO sektor Spanija i nekom methol-u koji je za premium gledaoce on demand greshkom pustio 6. epizodu GoT-a umesto tekuce 5.

Naravno, pirati samo prosledili na net.

Pre par sati se pojavila i 1080p verzija koja je sasvim OK slikom i bez drop-ova u tonu kao na verziji 720p.

Ima i eng title ( kome treba ). 

Ne bih da spoil-ujem, ali je i ova epka u rangu 4. i 5. ep.

 

 

 

Bezobrazno je dovra ova 6 epizoda...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...