Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Koristim blagodeti Netflix-a od pre par meseci. 

"Poneo" sa laptopom i sve njegove filmove, serije, dokumentarce . . . :)

Trenutno gledam :

http://www.imdb.com/title/tt5071412/

Netflix "spuc'o" celu sezonu ( 10 ep. ) jos 21. jula i one stoje na serveru "na izvol'te".

Preporuka za sve one koji su voleli Breaking Bad TV seriju. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U intervalu od 11:30 pa sve do 16:00 ( kada nismo u dnevnom obilasku gradova. Do sada obisli Prato, Pisa, Viareggio, Pistoia, Peshia ).

Juce bili u Viareggio-u na plazi, pa kada smo se vratili kasno popodne na ulici u Montecatiniju ima termometar ispred apoteke. Izmerilo +43 C.

Jeste " Talija ", ali ne mozes bas za sve pare da budes napolju u provodu. ;)

Kao o onoj narodnoj : " . . .  jare, pare i magare ". :roll1:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, Doktor said:

U intervalu od 11:30 pa sve do 16:00 ( kada nismo u dnevnom obilasku gradova. Do sada obisli Prato, Pisa, Viareggio, Pistoia, Peshia ).

Juce bili u Viareggio-u na plazi, pa kada smo se vratili kasno popodne na ulici u Montecatiniju ima termometar ispred apoteke. Izmerilo +43 C.

Jeste " Talija ", ali ne mozes bas za sve pare da budes napolju u provodu. ;)

Kao o onoj narodnoj : " . . .  jare, pare i magare ". :roll1:

 

Doktore, kad sam ja bio u tom Montecantiniju pre nekoliko godina, bilo je tu niz glavnu ulicu, uvece, i neceg ( ili, nekih drugih) osim termometra.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Gosha said:

Doktore, kad sam ja bio u tom Montecantiniju pre nekoliko godina, bilo je tu niz glavnu ulicu, uvece, i neceg ( ili, nekih drugih) osim termometra.

 

:)

Ima, ima i sada. Ta ulica se vika Corso Roma.

Prakticno i korzo ove banje. Udarni kafei ( Nju Jork, pa Karlota i njeni kolaci ), odlicna picerija ( Mordi e Fuggi ) sa Napolitancem picmajstorom i jos kojecega.

Nego, nama je Montercatini odlicno mesto za bazu, a prakticno svaki drugi dan negde idemo, jer je na 300 m od hotela zeleznicka i bus stanica.

Eto, upravo se vratismo iz Lucca-e. Videh da je 23. septembra upravo na obodu grada, kod zidina koncert "Rolling Stones"-a i da je planulo 55k karata. :o

Na toj njihovoj turneji je Lucca jedini grad u Italiji gde ce imati koncert, tako da je i to jedan od razloga nestanka karata.

Nego, da ne bude ovaj moj post totalni offtopic da dam jos jedan predlog za TV seriju.

Stara, dobra, vec 3 sezone. Cekamo cetvrtu sa nestrpljenjem. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je cetvrta epizoda sedme sezone GoT serijala bila za pamcenje zahvaljujuci onoj epic shorki Deneris-Dotraki-Drogon (aka Zmaj ) vs. Lanisteri & co., ova peta epizoda je prakticno jedan sjajan manual za sve one koji su ikada odigrali bar jednu RPG ili MMORPG igru na PC-u ili nekoj game platformi.

Po onoj skracenici - LFG. :)

Znaci, kao neko ko je igrao na Sylvanas serveru WoW od samog pocetka ( Patolog/Undead Warlock/Eclipse guild ), sve do izlaska Cataclysm ekspanzije, znaci Hard Core Player & WOTLK fan, imam samo reci hvale za ovu epizodu koja i upravo govori o okupljanju "ljute" ekipe koja odlazi na fight sa Setacima. 

Dakle, vidi se da su ovi u GoT-u dobro odresili kesu ( idu price za budzet oko 10M dolara po epizodi ) za ovaj sedmi serijal.

Ova peta epizoda - odlicna !  :thumbsup:

 

For The Horde ! 

HordeCrest.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, shonne said:

. . .n .

Ako bas spominjes RPG, ako nisi do sad, probaj The witcher 3...to je nesto sto je do sad bilo najbolje, sa pricom. Strasan RPG.

. . . 

Cuj, prob'o . . . .  igr'o . . .  okren'o . . . . odigr'o ceo serijal 1, 2 i naravno 3 . . . but, Thnx !

Igram i dalje na Gamer District pirate nemackom serveru i dalje WotLK. Igumanija/Undead Priest. :D

A kod mene veceras dupli program vezan za TP - idu 13 & 14 epizoda. :popcorn:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da, upravo odgledao petu epizodu...zaista, odlična

nego, razmišljam da sledećih pet ne gledam pa da tamo u septembru odvojim 5 sati i odgledam sve...videću

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne delim oduševljenje GoT-om, ali nikako!

Serija je postala toliko banalna, ne sećam se od koje sezone, poprilično davno u svakom slučaju. Slažem se da su 6. i 7. sezona ispunjene nekim dešavanjima. GoT sada mogu da gledam samo ako isključim svu logiku i zaboravim sve što je bilo pre (što uključuje i epizodu koja je neposredno prethodila onoj koju gledam). U suprotnom - tilt!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/14/2017 at 10:06 PM, skrstic said:

Odustao od TP. Ma nikako mi nije legla.

Da li si pre gledanja epizoda ove tekuce trece sezone obnovio gradivo ? :)

Bez sale, ali to je pod must, ukoliko se neko zeli uhvatiti u kostac sa svim demonima, duhovima,  itd. koji more Linca.

Tesko je gledati ovaj novi serijal, a prisecati se nekih delova epizoda, scena, kljucnih recenica, kadrova . . .  Ovde mislim na prvu, drugu sezonu kao i celovecrenji film koji je izasao posle serijala Fire Walk With Me, mozda cak i najbitniji za desavanja u poslenjih nekoliko epizoda ( o mladom FBI agentu Gordonu i agentu Filipu Dzefrisu recimo ).

Ovako bez predznanja, tj. sa zaboravljenim stivom, odustajanje je skoro pa neminovno.

 

On 8/14/2017 at 8:30 PM, Doktor said:

. . . dupli program vezan za TP - idu 13 & 14 epizoda. :popcorn:

Odgledao.

Epizoda 14 je za mene definitivno najbolja. Cak sam posle ove epizode ublazio razocaranje posle ep. 8. i onog kjubrikovskog kolaza i kamere kao iz uljanih retro-psihodelik stonih lampi. :)

Linc je konacno u ovoj epizodi poceo da "sabija" pricu, da je polako kanalise, ubacuje u trasu, kanal, koji bez disperzija vodi ka grande finalu.

Ceka se ep. 15 sa nestrpljenjem.

 

T-Bag aka Rodney Mitchum (Robert Knepper), jedan od brace Micam ( drugi je Belusi ) je za mene zvezda ove sezone TP sto se tice glumackog roostera generalno. A ima ih daleko poznatijih i trofejnijih.

 

kn.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, skrstic said:

Nisam obnavljao. Nekako mi previše razvučeno bilo. Možda kad budem imao vreme da krenem od početka.

:thumbsup:

Upravo tako. Bolje je i sacekati neko slobodno vreme, pa polako sve to pogledati prethodno.

Dobices jos jednu dimenziju vezanu za likove, tj. glumce.

Ta vremenska distanca od 25+ godina je na pojedince delovala zaista surovo. Sa druge strane neki danas izgledaju cak i bolje nego 1990/1991 god.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, crni. said:

brate, pa kad stignete da sve to gledate?

tolike serije....a muzika, forum, posao, žena, deca...kad?

vi ko naš preCenik:sarcastic:

Kada neko radi ozbiljan, odgovoran posao 8 h dnevno radnim danom. Ostalih 16 h je pripravan non stop + vikend, a ima interesovanja i ljubavi za umetnost, sve se moze uklopiti.

Pri tome i voli to sto radi i oseca se ispunjen posle svakog radnog dana, bolje reci svakog slucaja, zadatka, pacijenta, koga uspesno resi.

Neko ko "krade Bogu dane", gloovari, laprda ispred marketa uz pivkanu, ili radi, ali je ubijen u pojam zbog toga sto ne voli svoj posao, ili zato sto nije dovoljno placen za to sto radi, ili uopste ne voli da radi - on ni nema ideju, a misli pri tome i da nema dodatnog slobodnog vremena za ovakve gluposti kao sto su preslusavanje muzike, gledanje i analiziranje TV serija, filmova sa kabla.

Za sve takve - neka im je Bog u pomoci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...