Jump to content

Pomoć oko šasijskog konektora za zvučnike


skrstic

Preporučeni Komentari

Imam alu kutiju za pojačalo http://www.ebay.com/itm/0905-Full-Aluminum-Enclosure-mini-AMP-case-Preamp-box-PSU-chassis-/111176349947?pt=DE_TV_Video_Audio_Verst%C3%A4rker_Teile&hash=item19e2a078fb

Kupio u Silken-u šasijsku buksnu koja nema plastični izolator (sprečava kontakt sa kutijom). E taj izolator mi treba. Podloška ili kako već se zove. Ima li gde ili da budžim?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam alu kutiju za pojačalo http://www.ebay.com/itm/0905-Full-Aluminum-Enclosure-mini-AMP-case-Preamp-box-PSU-chassis-/111176349947?pt=DE_TV_Video_Audio_Verst%C3%A4rker_Teile&hash=item19e2a078fb

Kupio u Silken-u šasijsku buksnu koja nema plastični izolator (sprečava kontakt sa kutijom). E taj izolator mi treba. Podloška ili kako već se zove. Ima li gde ili da budžim?

Koje su dimenzije (rupa, debljina, spoljašnji prečnik) tog komada izolacije koji bi ti trebao? Imam nešto tih podloški, pa ako to igra... Ne bih sad da se petljam sa fotoaparatom, ali mogu kasnije kad ručam i malo danem dušom... Elem, ne reče, jel' to 4mm buksna, zvučnički konektor, RCA... ?

 

Ps. ako imam šta ti odgovara, koštaće te koliko košta ptt... ili čak ni toliko ako pošaljem u pismu :) (zavisi koliko ti je hitno)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skrstić nam se zapio, zejeb'o, ko zna... kren'o popodne kući i još nije stig'o, Beli Ninja ima problema sa lepim čitanjem... a ni meni ne prija ovo tmurno vreme...

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma problemi mnogo bitniji od BA2G konektora i podloški. Kamo sreće da sam se zapio.

Ovako izgleda s druge strane.

Ma nisam ni zagledao kad sam kupovao. Nema rupu za kabl, samo za buksnu. Hvala svima. Ideja mi je da proširim rupe, lakom za nokte izoliram i rupu, plastiku s obe strane i to je to. Možda i ceo zadnji deo napravim od plastike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma problemi mnogo bitniji od BA2G konektora i podloški. Kamo sreće da sam se zapio.

Ovako izgleda s druge strane.

Ma nisam ni zagledao kad sam kupovao. Nema rupu za kabl, samo za buksnu. Hvala svima. Ideja mi je da proširim rupe, lakom za nokte izoliram i rupu, plastiku s obe strane i to je to. Možda i ceo zadnji deo napravim od plastike.

Toooo

Ili da ti neko na strugu od plastike napravi to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aj ti mani filozofiju nego šubler u šake ili ako znaš, napiši koja je loza tj navoj, dal četvorka ili "onaj oko šes sa sitnim nutom"

i kolika je dužina loze a glede debljine tvoje zadnje ploče.

postoje gotovi izolatori koji se mogu iskombinovati za tvoju potrebu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi okačiko sliku. Ovako izgleda. Ovaj mali ispupčen deo je prošao kroz rupu 5,5mm. Debljina lima, zadnja pločica, je 1mm. Pošto imam i onu veliku rupu za strujni konektor nosim se mišlju da ipak napravim od plastike ceo taj zadnji deo. Nije to ni veliko.

post-412-0-26221800-1414850036_thumb.jpg

post-412-0-92082800-1414850116_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...