Jump to content

Četiri komada BHC 56000uF/35V


zerowaf

Preporučeni Komentari

Ako kome valjaju i ako ima rješenje za transport i plaćanje u ponudi su četiri komada BHC 56000/35V kondenzatora. (Paypal primam, ali nije za vas sjajno ako tako plaćate. PP uzme dio, a banka mi napravi dvostruku konverziju. No, ako imate nekoga u pograničnom području ja mu pošaljem robu nakon što on uplati u HR, pa onda se dalje dogovorite)

Znam da nije idealna ponuda radi peripetija, ali imam ovdje i zemljake koji moguće, kao i ja, rijetko ili nikada ne idu na HR forume. 
Moji zemljaci nemaju problema za transport jer se preko Tiska za 15kn sve može lako poslati bilo gdje unutar države.


38€ za sva četiri ili za moje zemljake 285kn.

Kondenzatori su potpuno novi, a kupio sam više nego što mi treba zato da dobijem povoljniju komadnu cijenu.
Imaju 4 pina. Minus je sam sa jedne strane, a plus je srednji pin sa druge strane - pogledajte sliku, pa ćete vidjeti na što mislim.

Neću prodavati po komadu ili u paru. Ponuda je za paket od 4 kondenzatora. Vjerujem da je to dovoljno za razna pojačala od npr. Hirage, JLH do Babela.

post-436-0-91283100-1409579333_thumb.jpgpost-436-0-92875400-1409579379_thumb.jpgpost-436-0-78406600-1409579424_thumb.jpgpost-436-0-35909300-1409579466_thumb.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Pajz kad je ovo odličan paket za Cirklotron... A još je i dobra cena... malo je gungulavo oko prebacivanja ali... Mnogima je relativno blizu čak i preći u Hrvatsku... Sad mi tačno dođe žao što sam se penzionisao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...