Jump to content

TERRA Kikinda 2014


2a3

Preporučeni Komentari

Na zahtev drugara Djurice Stojanovica, kod nas poznatog konstuktora lampaskih diy uredjaja, obavestavam sve drugare da ce biti organizovanje druzenje ljubitelja rucno radjenih uredjaja u CENTRU ZA LIKOVNU I PRIMENJENU UMETNOST TERRA KIKINDA.Zadnji vikend jula tj 26 jula subota sa pocetkom u10 h pa do vecernjih sati.Bice izlozeni uredjaji lokalnih svajsera.Drugar mi je rekao da moze svako doneti i svoje uredjaje i da bi bilo naj bolje da se ovde uglavnom prijavi svako ko bi dosao da se ima u vidu broj ljudi zbog jela ,pica i sta ja znam.Inace ambijent je veoma neobican sa terakotama koje su izradjivali umetnici iz celog sveta.Tog vikenda se odrzava i umetnicki simpozijum TERRA pa je sve ovo u sklopu sa tim.Znaci bice slusnih testova do vecernjih sati.Zelje se ispunjavaju na licu mesta./bice izlozeni i zvucnjaci od terakote pa ih mozete cuti/Inace do sada se ovako nesto odrzava vec 3-4 puta u saradnji sa TERROM.Pa drugari izvolte nas posetiti i dobro dosli kod nas/posto sam promasio Fak zbog svatova evo prilike za vidjenje/Pozdrav od svajsera sa severa Banata :D Jedva napiso ovo sta ti je fizikalija na compu.Slike TERRE mozete pogledati na :google_lt: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super... ali... Moj cevaš (made by me) će da ispauzira ovu priliku... Tri dana pred odlazak na more neeeema šanse da se vozam okolo... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...