Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Što god čovjek slušao na bilo kojem mediju može pronaći na youtube i tako približiti ostalima prvu informaciju o glazbi koja ga trenutno zaokuplja.Ne vidim problem u tome da se stavi link na youtube. Nije problem niti pokušaj sve članove prikazati kao nedostojne sudjelovanja na audiofilskom forumu jer ovo je zapravo diy forum (iako mi se ne sviđa namjera.)Neka članovi sudjelovanjem ili nesudjelovanjem daju svoj obol temi.Teme od gumama automobilima, televizorima i slično su životne teme koje su odvojene od nazovimo to "radnog dijela foruma".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne vidim problem u tome da se stavi link na youtube..

 

Ni ja, samo ne čitaš pažljivo.. u prethodnom postu pokušao sam da pokažem besmisao postavljanja pitanja čemu još jedna tema "šta se sluša".. uostalom, taj deo sam i citirao..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

 

 

jesu li to one ptice što napadaju ljude?

 

 

 

pitanje za tebe (mogu i drugi stručnjaci da odgovore): da li se od stare msx mašine isplati praviti transport?

čitam po netu da su žuti još osamdesetih imali jitter free mašine?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da li se od stare msx mašine isplati praviti transport?

 

Zavisi koliko kubika.. ali ti si već mator, nećeš divljati, dosta ti je i 125..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iz razloga što na diyaudio forumu imaš teme o zimskim gumama, pumpama za vodu, politici i društvu, pa čak i YouTube.. :connie_nutzo:

 

opsan trn taj Youtube :)..mogu da razumem frustraciju kad je slab internet,pa se "danima" ne vidi nit,ton,nit slika sa doticnog linka,ne mozes listati stranicu itd..ja YT koristim vrlo cesto na poslu,nekad i kuci..cilj opravdava sredstva..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja čitam pažljivo, a ti ne pišeš pažljivo. Neću trošiti vrijeme na copy paste napisanoga niti na analize, a neću trošiti vrijeme niti dokazujući da si uzeo dio posta umjesto cijelog.U pitanje je doveden besmisao postavljanja teme i tvoj pokušaj da pitanje u vezi toga prikažeš besmislenim se ne uvažava.Tema će živjeti onoliko dugo dok ima odgovora na njoj, a ako procjenimo da je nepotrebna jer se pokazala previše sličnoj već postojećoj temi onda će konstruktivni postovi u njoj će biti spojeni sa ranijom temom, a nepotrebni postovi prebačeni u ničiju zemlju.Ovo nije sud i ovdje se proceduralna pogreška ne uzima u obzir.Toliko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...