Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

4 minutes ago, ninja said:

Bogami sam i ja na digitalnoj, oprobavam dac ... koji radi za sada na opticki in :)
 . . . 

I . . . . . . kako radi DAC  ? Nema tu po meni neke bitnosti sto se tice veze ?

Reagujte "digitalisti" . . . . slobodno . . .  ja i sada drzim cas. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Doktor said:

I . . . . . . kako radi DAC  ? Nema tu po meni neke bitnosti sto se tice veze ?

Reagujte "digitalisti" . . . . slobodno . . .  ja i sada drzim cas. :D

Slusljivo :) ... prikopcan je na univerzalka, denon dvd-3910, koga pre nisam mogao slušati a sada je slusljivo :)

Ma to za vezu je više da provjerim da radi posle drndanja u slanju, ima još 2 ulaza ali nemam ja kablove.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

29 minutes ago, Zen Mod said:

mlogo lepe ove fetish docine fotke :)

Treba to i čuti. Posle se zapitas gdje je svijet bio zadnjih 50 godina i šta je to "razvijao".... doduše, do te spoznaje treba i krštenica sa izblijedjelom bojom, mladima bi zabranio da slušaju pošto nisu zrijeli za ocenjivanje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

57 minutes ago, ninja said:

Doc, si ga probao? 

Di nisam. Pa rekoh/pisah da ga posedujem od 1991 god. Kupljen u Tehnoprometu. Preturio vise k originalnih CD-a, narezotina, "Bugara", "Rusa" i " Ukrajinaca". :)

@Lemić me svojevremeno nagovorio da poslusam Pedjin ( Audial ) The Model DAC. Komshijski sve to bilo, te se uzelo.

Cambridge Audio CD3 onda radio kao trasport, a Rogicev DAC.

Pa naleteo Shiga klon ( thnx @machinori ). CD3 otisao na "klupu za rezervne igrace".

Sada kada je ova prica sa Quad-om aktuelna, zelja mi je bila da opet aktiviram CD3. Medjutim, ocigeldno je da se "starkelja" nagutao prasine dok je camio na dnu police.

Morace jedan fini tehnicki pregled, a kako citah pre neki dan kod @damic-evog Sony CD playera, i ovaj CD3 ima slicne simptome.

53 minutes ago, Zen Mod said:

mlogo lepe ove fetish docine fotke :)

Jasta su. Vid' ovako, ovaj poslednji sisevacki FAK mi je zaista puno znacio u relationship-u sa par starih clanova ovog foruma, na prvom mestu i sa tobom ( mada je tu i ona vrhunska audio sesija u Vrbasu itekako bila delotvorna ). Tako da zakljucim, fetish sprave su cudo jedno. :dance2:

20 minutes ago, ninja said:

Treba to i čuti. Posle se zapitas gdje je svijet bio zadnjih 50 godina i šta je to "razvijao".... doduše, do te spoznaje treba i krštenica sa izblijedjelom bojom, mladima bi zabranio da slušaju pošto nisu zrijeli za ocenjivanje :)

Da se sada ne ofiram godinom rodjenja, ali zaista sam imao prilike slusati dosta audio uredjaja. Quad ESL-57 mi se od prvog slusanja pre vise decenija cementirao u secanju, tako da je bilo samo pitanje dana kada se realizovati. Nekakva logika mi je nametnula da probam ( kada se vec i sve to ponudilo u paketu ) i Quad amplifikaciju.

Na slusanju je svakodnevno radio Bg 2, a od pre 2 dana sam uz vinile i osposobio preslusavanje CD-a. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...