Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

61cWgR3JaVL._SL1500_.jpg

 

Dobismo Lestera na njihovoj livadi, skratise mi zivot za cirka pola godine, kad sve saberem to mu do sada dodje 38 godina, posto sam planirao da zivim 100 godina kao moj pradda koji je capno za svoj 100-ti, fini nacin za gudbaj.

Elem, nista od toga. Eve slike.

Levo - slani grickaluc, pored pivo iz konzerve (na slici 1 u kanti 4), desno pored keramicka krigla sas acid vidu, right od nje sholjica za kafu ispunjena sa MOONSHINE alkoholnim derivatom na (valjda) bazi sljive (komada 2), i naravno cigare. Juhuu.

20170923_205650.jpg

 

Nisam smeo da slikam sebe u dresu Liverpool-a, mozda ovde navracaju i deca i sitnija mladez.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sad Đimi.

81f20JroW9L._SL1500_.jpg

 

A evo i sestrić faca od pre neki dan kad sam mu pustio Đimija oko poslepodne. Sad je otplovio za BG, zato sam se ovako i opustio.

image-0-02-05-6effbcc188fc8ecf1e31e79b84dcab1a8866fd82f071cefaa9c0714c85f29bb2-V.jpg

 

 

Podno Rudnikom svez vazduk, u Beograde sumljam.. Pozdrav za kolegu Digitala i uopste zelim mir u svetu i jeftiniji detergent, hajend i pravdu za pajratski bej kao i novu vladu i sve u tim stilu. Long live Jordan Henderson.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Trotter said:

61cWgR3JaVL._SL1500_.jpg

 

Dobismo Lestera na njihovoj livadi, skratise mi zivot za cirka pola godine, kad sve saberem to mu do sada dodje 38 godina, posto sam planirao da zivim 100 godina kao moj pradda koji je capno za svoj 100-ti, fini nacin za gudbaj.

Elem, nista od toga. Eve slike.

Levo - slani grickaluc, pored pivo iz konzerve (na slici 1 u kanti 4), desno pored keramicka krigla sas acid vidu, right od nje sholjica za kafu ispunjena sa MOONSHINE alkoholnim derivatom na (valjda) bazi sljive (komada 2), i naravno cigare. Juhuu.

20170923_205650.jpg

 

Nisam smeo da slikam sebe u dresu Liverpool-a, mozda ovde navracaju i deca i sitnija mladez.

20525436_10214102345458988_1975457687742749903_n.jpg.408f8de5d7acd20e2a139e1ffa890fdb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Trotter said:

 

A evo i sestrić faca od pre neki dan kad sam mu pustio Đimija oko poslepodne. Sad je otplovio za BG, zato sam se ovako i opustio.

image-0-02-05-6effbcc188fc8ecf1e31e79b84dcab1a8866fd82f071cefaa9c0714c85f29bb2-V.jpg

 

 

Podno Rudnikom svez vazduk, u Beograde sumljam.. Pozdrav za kolegu Digitala i uopste zelim mir u svetu i jeftiniji detergent, hajend i pravdu za pajratski bej kao i novu vladu i sve u tim stilu. Long live Jordan Henderson.

Pozdrav i zatebe Strile i za malog Pankera.

Vish ti to Kop je nasha livada i kopam za pajratbej.

"Ima tu neke metafizike" sho bi rekla Zorka vidovta potljevo vozhnje na Drkarisu

Lepteyebo

Na tranzistor ovi belci sho bi da bidnu crnjci

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moonshine tu radi rad, valhda se razummemo?

Iju, spelujem wrong, mora da je brain stroje? Ovaj stroke?

Ne priznajem teachers i ostale hiend derivate, samo moonshine.

 

Za doktora i siroma iz iz niša, smotajte po jedan, medicinski odobren i olabavite, dobro je za pritisak.

 

 

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

atm - Treci program Radio Beograd :

20.02 Директан пренос са Мокрањчевих дана у Неготину – Ансамбл Un Viaggio. Програм: Песме и арије Тостија, Маскањија, Леонкавала и Пучинија. Солисти: Зоран Тодоровић, тенор (Хамбург), Александар Николић, бандонеон, Зоран Антић, гитара, Слободан Герић, контрабас

ken.jpg

q1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/23/2017 at 10:09 PM, Trotter said:

Maj men, sto bi reko Hajle Selasije emoji4.png

 

Covek bez sportskog duha nije covek, sto bi reko moj late ćale. Respect tu ju Shone!

 

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

 

14-og pijem pivo i uzivam u najveci derbi na svetu :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...