Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

^

Potpisujem.

Generalno je fascinantna ta prica vezana za grupu Magma. Msm, smisliti svoj jezik na kome su pisali textove je tada 70-tih bio miljama avangardan potez.

Majstori konceptualnosti. Vrhunski, skolovani izvodjaci. Njihovi albumi na vinilima u zavisnosti ocuvanosti i izdanja dostizu fine sume.

Ako vec govorimo o njima, moj favorit je studijski album :

Da odmah ovde dodamo i neku paralelu, kopcu za band Magma = band Gong ( rani radovi, tj. prvi albumi ).

 

O Colloseum-u i Jon Hiseman-u - :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ne znam .... ja sam freak ...... moj omiljeni album od magme je ....... svaki :rofl:

kao o od Jethro Tull-a i jos bar jedno 20 bandova

ono , ufati me period King Crimsona , (svi projekti i albumi ) , onda slusam samo to dve nedelje ....... kako da se snadjem koji je album , a i postane nebitno

 

sa Gong-om i PFM su me pokvarili jos kad sam imao 14 (kao i ostalim ludim Vrancuzima i Talijanima i ....... )

jbga , nije ni cudo sto sam preskocio klasicne predstavnike HM , kad mi je bilo vreme da ih slusam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pajz vako

skolovan muzicar

pa jos cigan

pa milion godina kilometara

pa svira Hendrixa zato sto voli .......

ej , krene pesmu ........ i zna , i pored svog live ludila , kako ce odsvirati svaku progresiju do kraja pesme

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juce havarija na granicama u okruzenju, uz debelo kasnjenje kuci u povratku sa instant godisnjeg odmora propisanog od privatnika, tj. zakonskim minimumom od 20 radnih dana godisnje podeljeno na 2 nedelje zimskog, te 2 nedelje letnjeg odmora.

E pa upravo zbog toga danas odma na posao.

Setih se u razgovoru sa @paja959 da smo mi u stvari i postali roboti, te upravo slusam/gledam ovo :

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...