Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Od jutros na repeat . . . onako tiho, uz rad.

Samo pogled na ekipu koja je ucestvovala na ovom albumu mi momentalno stvara jezu.

Koja koncentracija klavijaturista na malom prostoru ( Korija, Henkok & Zavinul ). :)

A i ostali clanovi ekipe nisu uopste naivni, msm. na grozomornu ritam sekciju ( Holand - Vilijams ) + Laflin + Šorter.

Ocigledno bila svima cast da ucestvuju kod ovog muzickog Diva.

 

Miles forever. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Doktor said:

Od jutros na repeat . . . onako tiho, uz rad.

Samo pogled na ekipu koja je ucestvovala na ovom albumu mi momentalno stvara jezu.

Koja koncentracija klavijaturista na malom prostoru ( Korija, Henkok & Zavinul ). :)

A i ostali clanovi ekipe nisu uopste naivni, msm. na grozomornu ritam sekciju ( Holand - Vilijams ) + Laflin + Šorter.

Ocigledno bila svima cast da ucestvuju kod ovog muzickog Diva.

 

Miles forever. :worship:

:thumbup:..vidi ima li u tom ducanu ovo:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Complete_In_a_Silent_Way_Sessions

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@prophet,

kazes "Skice". Odlicno.

Majls je sto se tice muzike prakticno sve iz jazz-a, pa iz rock-a svirao i snimao.

To su takvi ekstremi da se niko do tada, a ni od tada nije usudio upustiti (u sve te podgrupe, frakcije jazz-a, rock-a, funk-a).

Naravno, pri tome da sve te njegove muzicke ekskurzije, avanture budu i komponovane i odsvirane maksimalno. Vrhunski.

No, meni takodje od Majlsa izuzetno - Pangaea :

'ebeno dobra fuzija . . . . Looodooo. :punk:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slusam preko YT, pa na Panasonic smart TV ( stigoh kuci, pa mi bilo zametno odma' da palim sistem ).

Ko me pa 'ebo, te se izajajrih samo tako, bolje reci, vise lenjost, te ne pazarih ovaj 2LP u Leila-i. :frusty:

Bilo to tamo, par primeraka onomad, @Milje ( aka @covek vuk ) mi dojavio ( on odma' i kupio sebi, cak mi i nudio da otme jedan komad 4 me ), ali ja boodala reko' sebi, danas cu, . . . sutra cu . . .

Sada toga tamo vise nema, a cene odose u nebesa.

A album je do 00.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...