Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

OK, onda zatvaram Balkansku Krčmu :)

evo jedan muzički fragment - Arvo Part, My Hart's In The Highlands, komad upotrebljen u Grande Bellezze, a u izvođenju Simfonijskog Orkestra Kimbanguiste iz Kinšase, Kongo..

msm.. muzika je univerzalan jezik.. Afrika sine :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo ooooprezno sa Natacha Atlas..gledao je par puta na world stage Sziget festivalima,stvarno su uvek bili ono pic pic,uzivanje..jedne godine je nastupala sa Transglobal Undergound-om,kao pratecim bandom,i to tako da je TG uradio jako dobar koncert na glavnoj bini,kad su zavrsili,nastavili su na world stageu sa Natachom..to je bio takav tezak picvajz od tezge,da sam prodao sve njene CDove....B)

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja od Laswell-a najvise volim Axiom.Ima ga kod brace Rusa. Dotore, posle mene i Wolanda karate  za CM. Bogami nisi ni ti od zakletve. Kod Lasvela zeznuto samo produkcija. Ima vise od 50 izdanja cini mi se. Jos malo ko Zorn:loleverybody:

Резултат слика за bill laswell axiom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pocelo se sa N. Atlas . . . odmah asocijacija na Lasvela . . . nastavljam . . .  upravo neko ko voli cesto da kolaborira sa Lasvelom . . . .  Bakethed :)

Dasa sa maskom iz Halloween-a (doduse onaj tip u filmu je nosio masku hokejaskog golmana, ali podseca, lici i ova ) i XXL papirnom kofom iz KFC. Odlican gitarista. Umetnik.

Album Colma s kraja devedesetih. Moj favorit je def. zavrsna numera po kojoj i ovaj album nosi ime.

b1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, grozni said:

Richard Barbieri ( ex Japan) ... opaka nova progresiva. Doktore nije 69-72 al opako                                                                 

. . .

Stari poznanik. :)

Mislim da si slusao ovo kod mene vec sa CD ( nema na LP, jbga ), ali nije na odmet ovde pomenuti.

Btw, taman si mi dao input sta da pustim u ovo tmurno jutro.

Trojka iz Japana ( obrati paznju na njih ), bez Silvijana koji je tek posebna prica i bice jos o njemu kada bude preslusavan ( ponovo ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...