Jump to content
Quattor

Čuveno pitanje - koji TV?

Recommended Posts

crk'o lg

dobro je sto ga nisam nahvalio u ovoj temi :) a inace me lepo sluzio 5 godina

hebi ga, mislio sam da ce trajati duze, ali...

ugasio ga juce sasvim normalno kao i milion puta pre toga. danas da ga upalim a on mrtav skroz naskroz. nema struje, ne svtli ni jedna lampica, ma skroz mrtav. proverio stekere...rade. da li ima neko ideju sta mu se desilo? cisto da me bas ne oderu na servisu, a u kvaru deo od 2 evra.

Osigurač, napajanje. Obično u napajanju takvog tipa svisne neki elektrolit ili poliesterski kondezator u svrhu paljenja tj podnaponske zaštite.

Osigurač, napajanje. Obično u napajanju takvog tipa svisne neki elektrolit ili poliesterski kondezator u svrhu paljenja tj podnaponske zaštite.

ako je to onda ne bi trebalo da bude preskupo. zvacu servis pa cu videti sta kazu.

Od ponuđena tri, Sony. Ne pratim odavno po kojim cenama idu televizori, ali ako u klasi cene nađeš LG i Samsung, slobodno i njih uzmi u razmatranje. Ja imam 32" Samsunga od pre nekoliko godina i jes' da je malo spor onaj komputerski deo koji učitava podatke sa eksternog terabajtnog diska, ali sve ostalo je više nego zadovoljavajuće.

Taj Soni je jedan od malo starijih modela koji jos nije rasprodat, ovi novi su za trecinu skupji a nesto mi ne izgleda da su mnogo bolji...