Jump to content

Profili i lim za kutije


skrstic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

prekopao sam zalihe i nema nijednog komada , to mi malo čudno, bio sam uveren da imam bar 1 metar.profile niko ne drži u bgd, slabo to ide osim ako se napravi GB pa se dovuče stanovita količina (iz DE, naravno)profil GB-1 je na komad (od metra dužine, natur alu) oko 5,4€ plus donošenje a GB-9 je oko 6,3€ komad, plus donošenje.grupovina ubija transportne troškove po komadu i samo se takva dobava isplati, donošenje 1 komada je čista gnjavaža.grubi primer: 1 komad donošenje je skoro isto kao i za 10 komada i ako je npr 10€ u prvom slučaju je katastrofa a u drugom izađe samo 1€ po komadu (od metra) što je mnogima podnošljivo.

post-56-0-82847500-1390352248_thumb.jpg

post-56-0-30805800-1390352268_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije u pitanju mala količina, već dužina.

"tuda odprilike" je i išlo pošli put , ali zbog nekog razloga to kao paket duži od metar nije moglo avionom a

onda se dotur zakomplikovao baš bezveze. posle preterano dugog putovanja krajnja cifra je bila predmet prepiranja

sa dobavljačem, tako da za manju količinu ko ima "tetku u Minkenu" nema problema, ko nema, čeka GB.

iskustvo kaže da se prvo utvrdi količina pa se onda priča o doturu

(naravoučenije: ako ne kažeš kako oćeš, uradiće se na najgori mogući način)

zaboravih, fischer kaže da je njihov distributer za srbiju microdis a isti se uredno pojavljivali na sajmu tehnike

sa finim štandom koječega pa i fišera. tako da koga ne mrzi nek iskopa bgd telefon pa pita za profile gb1, gb9 i gb19

da li bi i pošto donosili i koji su uslovi..

edit:

http://microdis.net/?a=contact&country=RS

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ako je tako onda je zaboravljena i carina i dodatak za peru piljara.kakogod, najbolje da se upazari koji komad i onda prikaže cifra.da ne budem pogrešno shvaćen, cifre su ok čak i bez pdv i carine .kome treba, a gleda krajnju cenu diy uređaja (i profile kao deo troška) kupiće jer jeftinije sigurno nije i brže, a kada drugi lupa glavu oko dovoza/uvoza/štatijaznamonda je manje nerviranja.naravno onaj koji koristi klonja papir ko izolaciju, šmirgla stari lim ili slično, neće kupiti jer je jaoskupoo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno onaj koji koristi klonja papir ko izolaciju, šmirgla stari lim ili slično

 

Ima i onih sto rezu navoj na zardjalu armaturu.  :character13: 

Mrzi me da trazim sliku, prepoznace se. Ubedjen sam da je to neka amajlija za koju znaju samo izabrani ali ne zele da podele mudrost sa obicnim smrtnicima.  :kinez:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"..... nesto novo , nesto staro , nesto pozajmljeno , nesto crveno ......... "

 

ili - kako je napisano ispod slike u galeriji , http://www.zenmod.in.rs/my-people/papas-koan-m2-an-amp-for-living-room/   :

 

"in new amp you absolutely must put something old"

 

sto ce reci - mudros' je podeljena

 

:buehehe:

 

 

 

 

Postavljena slika

 

dosao u prodavnisu i trazio bilo kakav M6 dovoljne duzine ; nema ;

 

prodavacica kaze - "pa uzmi navojnu sipku M6 " , a ja rece - pre cu uzeti zardjalu armaturu nego to smece :rofl:

 

kad sam dosao kuci , uradio bas to - nasao najzardjaliji komad , narezao navoj i turio u amp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...