Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

U pravu si Woly ( .... :msn-rofl: ). Ja sam crna mamba. Lukava i tako to. Definitivno najdeblja crna mamba koju ste videli u vasim neotrovnim i (ne)groznim zivotima. Ziveo Jova Tosevski, zivele djurdjevke :inlove: , ziveo Ja Blagoserivi. Prosto mi dodje da oputacim "volim ovo", al ne mogu sam sebi.

p.s. Woly (... :msn-rofl: ), tvoji Tanoji su zaista radili ok, posle Zrenjanina, al ja jednostavno nisam Tanoj fan. Plus moram da opravdam ono "Grozni" u avataru, a i zaista volim Djurdjevke :inlove: . Sviraju slicno mojim Bubingama. Sta cu kad ih volem. Uzgred, ako krenem mnogo da ih hvalim, pomislice neki da ce ubrzo na prodaju. Znas kaki su neki ovdi :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Det behöver inte betyda någonting ... bara ett gammaldags uttryck.

Ma ja samo pitam zbog raznih razgovora oko kositrenja na komšijskim pričaonicama. Da ne propustim neki detalj pa posle: @zika je čudan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nikako ; vi's da se Jagnjeca Brigada zabavlja

Pa, dobro, da budem iskren, nisam iz pomenute fele al' nisam ni nevin, u ovom thread-u...

Otud i moja popustljivost spram OP-a. Grižnja savijesti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napreduje. Stiglo parče furnira koje je nedostajalo, furniranje završeno, jednom ošmirglano (treba još dvared), danas će se staviti jedna ruka voska.

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Ukoliko farbar bude završio farbanje nadploče, postoji mogućnost da Kompenzacioni Tannoy-i prosviraju sa starom skretnicom u mojoj jazbini u nedelju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može tamo svašta da se turi... današnje novine, pre nego što izađem da bacim smeće, čokolada koju sam im maznuo kada nisu bili oprezni, leva patika one male hipsterke kada dobije dvojku iz fizike, poslednja tegla kiselih krastavaca... ihaj :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...