Jump to content

Sony PS kao cd plejer!


...sam se banovo

Preporučeni Komentari

Posto dobih Sony ps 1 plejer model 1002 po mojoj zelji ,jer citajuci na googleu da je to model za dobar plejer evo i nekih mojih utisaka.Ustekah to cudo u moj sistem preamp lanpe ecc88 ,mini aleph i moji diy kablovi i prvo sam bio malo razocaran.Naravno onda nisam nekoliko dana slusao posto te nece ovaj disk te nece onaj te jojstik ne znam da upotrebim.Kresnem ja gramofon kad ono cini mi se da sam slican zvuk cuo na tom Soniju.Ajd ponovo ustekam Sony kad ono stvarno slican zvuk.Mogu vam reci da evo vec danima slusam to malo cudo i sve ne mogu da verujem da toliko analogno moze da zvuci sa toliko detalja i preciznosti u zvuku.Mislim da mi se sistem potpuno promenuo sa tom spravom koliko ja mogu da cujem na bolje.Iako nije nista budzeno misljenja sam da i ovako fabricki veoma dobro svira za sve novce tako da eto za malo para moze se imati dobar plejer.Do sada bas nisam bio zadovoljan zvukom mini alepha ,pa uglavnom slusam lanpe a sada se eto slika popravila.Sad da li se to samo uklopilo dobro u moj sistem ili je nesto drugo po sredi to ne bih znao reci ali Soni zadovoljava moje kriterijume koje sam uspeo zadovoljiti citajuci na eto nasem dij forumu i kolegi koji je to inicirao sa svojim postom m4rk1z.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...