Jump to content

"Novi" DIY sajt


Nesic

Preporučeni Komentari

Na pomolu vrhunski dvosistemac sa Scan-Speak Discovery jedinicama. Na tom sajtu je "dokazano" da je zvučnik bolji od Illumina 66....Oni što plaćaju Illuminator jedinice stvarno su ovce. 

P.S. copy/paste "inženjering" se podrazumeva, lokalni je specijalitet, i postao je ovde standard i nešto normalno. Ipak, ja sam nakrivo nasađen, pa tako nešto zovem krađa intelektualne svojine, ako se koristi u komercijalne svrhe. Projekti su i okačeni da bi DIY-eri napravili (po primerak) i koristili u svojim sistemima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na pomolu vrhunski dvosistemac sa Scan-Speak Discovery jedinicama. Na tom sajtu je "dokazano" da je zvučnik bolji od Illumina 66....Oni što plaćaju Illuminator jedinice stvarno su ovce. 

P.S. copy/paste "inženjering" se podrazumeva, lokalni je specijalitet, i postao je ovde standard i nešto normalno. Ipak, ja sam nakrivo nasađen, pa tako nešto zovem krađa intelektualne svojine, ako se koristi u komercijalne svrhe. Projekti su i okačeni da bi DIY-eri napravili (po primerak) i koristili u svojim sistemima.

 

Zašto TI gubiš vreme i koristiš u svojim projektima drivere od 30, 50,70 eur kad ZNAŠ da su govnjivi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Eto zanimljivog štiva za čitanje.

 

Dosta merenja i informacija o drajverima koji se mogu koristiti sa sve merenjem izobličenja. Da se odmah zna gde da se reže i šta da se očekuje :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto TI gubiš vreme i koristiš u svojim projektima drivere od 30, 50,70 eur kad ZNAŠ da su govnjivi?

 

 

Izvinte sto upadam ali sam misljenja da i sa veoma jeftinim i ,,govnjivim driverima,, moze da sse napravi bolji zvuk od mnogo skupljih i reklamiranih takozvanih hi end proizvoda/dokazano kroz tridesetogodisnju praksu/.Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...