Jump to content

Mikorist

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Smartphone/narukvica koja ne projektuje...

Emopulse-Smile-Smartphone-Bracelet-02.jp

Sreća pa me to baš i ne zanima. Već vidim kako se ovo koristi kao telefon: isto kako se nekada proveravalo da li sat još uvek radi ili je crk'o - ruka sa časovnikom naslonjena na uvo... Kod mene je sistem vrednosti još uvek poprilično konzervativno uređen... Telefon je telefon, fotoaparat je fotoaparat a računar je računar. Jedino što sam prihvatio bez batrganja je opcija da se ekran smartfona koristi kao ekran navigacije u nekom nepoznatom gradu i časovnik. Al' to sam ja. Poenta je da još uvek nisam spreman da izdvojim neku veliku sumu za smartfon ako mi i jeftiniji uređaj naprosto obavlja sve što od istog očekujem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma okej, nek' se loži ko na šta 'oće. Meni najsmešnije kad se klinci napale pa spuste Yugića da skoro žulja po putu i onda svaki put kad naiđu na "ležećeg" poderu sve spojlere i patos. Sreća (njihova) pa im nema društva da ih vide kako se blamiraju. Isti ti klinci verovatno pate za raznim muskularnim beštijama tipa Ferarija i Bugatija koji koštaju nebrojeno puta više a imaju isti problem - u stvarnom svetu neke naoko "cool" stvari potpuno gube upotrebnu vrednost. "Vidi mene šta ja imam" nikad nije bila moja stvar... Iliti što bi rekli, "moj trip"... Ako ne znam šta bih s nekim predmetom, onda mi, pretpostavljam, ni ne treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da  meni nije crkao mobilni ne bih ga još uvek  menjao. Imao sve što meni treba." Alo, Da, ne,  u tolko  sati," gotovo. SMSove sam  slabo trošio. Internet imam kući, na poslu, pa mi i to baš ne predstavlja must have. Eventualno kad odem na ranč da prelistam mailove  ne bi bilo loše. Fotoaparat u telefonu odlična stvarčica da ne zapisujem boju i raspored žički kad nešto menjam. Slikam i po tome vraćam nazad.   Ajd može i neki momenat da se uhvati kad se desi. Nisam nešto  lud za fotoaparatom pa ga i ne nosim sa sobom dok ne podjem na more. Ovako je neka kamerica uvek samnom.

Ali crče. Sad da kupujem neki isti takav nema svrhe. Svi su smart, na dodir, gigaramovi i  gigapixeli. Izaberem neki da nije preskup a da pristojno služi. Nije mi bilo bitno da se eksponiram njime. Niti patim da bude ultra high tech up to date .... Jednostavno je takav došao na red.

 A narukvicu ću da uzmem baš iz razloga da bude što manji i lakši za nošenje, uvek stobom, ne zaboravljaš ga a može i u vodu.

Ma koliko se odupirali novotarijama (tvrdoglavo se držali staromodnih rešenja) ipak  moramo pronaći granicu kada nema svrhe grčevito se držati staromodnih rešenja. Ili će mo ostati na parnoj mašini, gramofonu i pojačalu na lanpe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne spominji parnu masinu, lici na peglu.:)

Sto se gramone i lanpitice, to moze.

 

Mada volim i specificne tehnologije, narukvica ne hvala, jos radim i planiram da koristim ruke, ali ima i simpaticnih gadgeta

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 8 months later...
44 minutes ago, shonne said:

http://www.benchmark.rs/vesti/nokia_3310_sada_dostupna_i_u_verziji_od_zlata_i_titanijuma-70149

 

Zamislite da bude verzija sa nasim Aleksandrom, kako bi se to samo kupovalo. A mislim i da gsn Putin ne kaska puno u ovoj nasoj...

Evo skicirano, da saljem predlog u Nokiu, pare da zgrnemo!

nokia.jpg.4d4a76f2b71b5281c95db54013825be3.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

šta ćete, za mojih pola stoljeća na Zemlji ovaj region je uvek doživljavao da je Pučanstvo tu zbog Vođe a na Vođa zbog Pučanstva.

@shonne, ne brini, svaki Vođa istetovira na neosunčani deo Narod da ne mora Narod da se investora sa tetovažom Vođe :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Beli said:

:diablo: ne navodi me na grešne misl ranom zoromi ... :innocent:

ničega tu grešnog nema, ne budi konzervativan :D

11 minutes ago, Zflazar said:

šta ćete, za mojih pola stoljeća na Zemlji ovaj region je uvek doživljavao da je Pučanstvo tu zbog Vođe a na Vođa zbog Pučanstva.

@shonne, ne brini, svaki Vođa istetovira na neosunčani deo Narod da ne mora Narod da se investora sa tetovažom Vođe :P

za vođu se narod štampa na toalet papiru.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...