Jump to content

Mikorist

Preporučeni Komentari

možeš nadograditi svoj kitkat na lollipop ako imaš brz telefon. kažu da na uređajima iz 2012. godine koči i sporije radi tako da ti treba baš nov phone.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Imao MX4 pro dva meseca. 

Odličan telefon hardverski ali ima dosta sitnica koje su me nervirale tako da sam ga morao prodati. LG G3 mi mnogo bolje leži...

MX4 pro ima najbolji izlaz za sluške koji sam imao prilike da čujem. Sa mojim sennheiser IE8 razbija kako dobro svira :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Xiaomi Redmi Note 3 (MTK proc, 3GB RAM, 32GB) trošim nekih nedelju dana. Posle par dana migracije sa starog telefona ja zadovoljan, pogotovo baterijom od 4000mAh, metalno kućište, čitač otiska prsta... Ima par stvarčica na koje se još privikavam, ponajviše veličinu, ali mi se đasvi.

 

Što se tiče kineskih telefona, evo šta kaže Antutu za prvi kvartal 2016:

http://www.antutu.com/en/view.shtml?id=8216

 

U top 10 ima 5 kineskih brend telefona, pogotovo onaj na vrhu za skoro duplo manje novaca od sledeća 2.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam nameru da na pljucpljuc uzmem Lumiu 640 XL LTE

 

s obzirom da nisam heavy user i da ce mi najteze aplikacije biti book i pdf reader , kontam da ce da zadovolji

 

mislim - zbog citanja je i uzimam ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koja je verzija u pitanju? Model za Azijsko trziste sa Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650 ili ima Mediatek MT6795 Helio X10? Ovaj prvi svi hvale da je bolji.

 

Mediatek.

 

Mana je što za njega još ne postoji internacinalni rom tj. dođe bez google playstore. Sreća pa instaler za isti postoji na Xiaomi app storu. Malo se počisti bloatware da ne zauzima mesto i radi to OK.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Imam Xiaomi Redmi Note 4G (prva serija da kazemo) i zadovoljan sam. Imao sam zelju da ga menjam za Redmi Note 3 PRO (verziju sa 3GB rama) ali maltene je nemoguce naci ga u crnoj boji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...