Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

i jedan i drugi bili od ranije pa mačeni pa ponovo danas kupljeni

 

Postavljena slikaArgus.jpg Postavljena slikaneil.jpg

 

domaća izdanja

Vio nekada davno na koncertu Wishbone ash u BG u hali pionir.

I dan danas se secam iako tada nisam nesto voleo tu muziku, koncert je bio veom upečatljiv.

a mesta vrlo dobra, blizu bine :). Da me pitas koje godine je to bilo slegao bih ramenima... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bio u Novom Sadu danas, posetio prodavnicu ploča ( plus CD-a, majca, kapa sa logom muzičara/grupa) "Mungos" u pasažu Zmaj Jovine, samo što nisam cvrčao od sreće kao momci i devojke u reklami za Hajneken pivo kad vide sobu-garderober i sobu-pivarijum! 

 

pošto sam uleteo u priču srcem a ne pameću, tako sam kupio i pustio na gramofonu dve ploče za dušu napaćenu:

 

post-36-0-42865200-1396109915_thumb.jpg

 

limitirano izdanje (200 primeraka), 180g vinil, solidna produkcija, muzički vremeplov u vremena kad smo bili daleko mlađi i manje ožučeni nego sada. Nije ni prineti Jahačima magle, ali nisam ni ja, tako da svakom po zaslugama, vredi svaki gram po kupovnom kursu iz 2014 godine.

 

post-36-0-27786500-1396109931_thumb.jpg

 

Švajcarski otisak, polovnjak. Nostalgičan lift u vremena kad je bilo lepo voziti se drugarevom peglicom pa makar i kao suvozač, a na ROG Senioru biti strah i trepet vojvođanskim sporednim putevima za svakog četvorotočkaša pošto ni kurcza nisi čuo kad ti trube jerbo imaš Sony walkman na ušima koji si sasvim legalno u neka lepa vremena kupio u NAMA robnoj kući na odeljenju tehnike, dok je praziluk gledao Stylandia muzički centar koji je koštao ko Sony a bio jedno 30 puta gabaritniji od njega!

 

Ajd uzdravlje, srce pušteno s lanca...Lojlajlolaj! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bio u Novom Sadu danas, posetio prodavnicu ploča ( plus CD-a, majca, kapa sa logom muzičara/grupa) "Mungos" u pasažu Zmaj Jovine, samo što nisam cvrčao od sreće kao momci i devojke u reklami za Hajneken pivo kad vide sobu-garderober i sobu-pivarijum! 

 

pošto sam uleteo u priču srcem a ne pameću, tako sam kupio i pustio na gramofonu dve ploče za dušu napaćenu:

 

Postavljena slikaDaljina-Dim-I-Prašina-cover.jpg

 

limitirano izdanje (200 primeraka), 180g vinil, solidna produkcija, muzički vremeplov u vremena kad smo bili daleko mlađi i manje ožučeni nego sada. Nije ni prineti Jahačima magle, ali nisam ni ja, tako da svakom po zaslugama, vredi svaki gram po kupovnom kursu iz 2014 godine.

 

Postavljena slikaGipsyKings.jpg

 

Švajcarski otisak, polovnjak. Nostalgičan lift u vremena kad je bilo lepo voziti se drugarevom peglicom pa makar i kao suvozač, a na ROG Senioru biti strah i trepet vojvođanskim sporednim putevima za svakog četvorotočkaša pošto ni kurcza nisi čuo kad ti trube jerbo imaš Sony walkman na ušima koji si sasvim legalno u neka lepa vremena kupio u NAMA robnoj kući na odeljenju tehnike, dok je praziluk gledao Stylandia muzički centar koji je koštao ko Sony a bio jedno 30 puta gabaritniji od njega!

 

Ajd uzdravlje, srce pušteno s lanca...Lojlajlolaj! :)

:good2:

 

stylandia tv 36cm iz robne kuće Beograd od oko 1000dm i dalje u radnom anganžmanu :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

sad se vec vrti,konacno :drink:

 

 

miles  LP, :oke:

nekad davno bio kod mene ako ponovo naleti biće opet

 

 

 

današnja trgovina

 

post-38-0-03209400-1397400709_thumb.jpg ovo sam morao uzeti da ispoštujem prodavca

 

post-38-0-26488300-1397400596_thumb.jpg čisto radi info ne pada mi na pamet uzimat od njih više ništa

 

post-38-0-54925200-1397400662_thumb.jpeg ovaj već imam al pošto je mint neka stoji u rezervi

 

sve ovo je kupljeno radi ovoga

 

post-38-0-78931400-1397400757_thumb.jpg

post-38-0-56832000-1397400767_thumb.jpg

post-38-0-20509700-1397400784_thumb.jpg

post-38-0-96238200-1397400795_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...