Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

@revox,cije (re)izdanje je Getz meets Mulligan in hifi i kako sviri? (nabavih skoro japansko izdanje toga,neki NOS primerak,cak mi je i prodavac skrenuo paznju,da su instrumenti isuvise razbacani levo-desno,i da nema nista "izmedju"..doneo kuci,poslusao i vratio natrag...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na prvo slušanje meni je snimak djelovao ok

 

nemam neki drugi snimak da bih mogao uporediti

 

kažem meni djeluje sasvim ok ima sredinu, naravno da su sola na kanalima

 

izdanje Wax Time Records 771705

 

otisak više nego korektan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na prvo slušanje meni je snimak djelovao ok

 

nemam neki drugi snimak da bih mogao uporediti

 

kažem meni djeluje sasvim ok ima sredinu, naravno da su sola na kanalima

 

izdanje Wax Time Records 771705

 

otisak više nego korektan

@revox:fala lipa :),jasno mi je da su soloi po kanalu razbacani,al treba da bude i neceg izmedju :)..i CD primerak sto imam toga (jest pisani) je skinut sa nekog Gold izdanja toga,i mono je !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@revox:fala lipa :),jasno mi je da su soloi po kanalu razbacani,al treba da bude i neceg izmedju :)..i CD primerak sto imam toga (jest pisani) je skinut sa nekog Gold izdanja toga,i mono je !

 

ima sredine,

 

baš sam sinoć ponunkam tvojim pitanjem preslušao album ponovo i to na slušalice i zvučnike

 

stvarno je osjećaj kad ideš preko zvučnika da, ajde da kažem, malo fali sredine ali na slušalicama se to gubi

 

možda sve to ima veza sa sami nazivom albuma :guitarplayer:

 

PS

Molio bih Administratora da off koji je započeo u ovoj lijepoj doktorovoj temi prebači đe god oće pa tamo možemo napraviti Śednik i divaniti kolko oćemo

mislim na postove 1656,7,8,9,60,61,62,63,64

 

može i ovaj mada nije cijeli u offu :wink2:               

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima sredine,

 

baš sam sinoć ponunkam tvojim pitanjem preslušao album ponovo i to na slušalice i zvučnike

 

stvarno je osjećaj kad ideš preko zvučnika da, ajde da kažem, malo fali sredine ali na slušalicama se to gubi

 

možda sve to ima veza sa sami nazivom albuma :guitarplayer:

 

                [/size]

problem tog naslova je taj u stereo varijatnti (rani primerci) da je to medju prvim transferima koji je Verve radio iz mono u stereo,pa je ispalo tako kako je ispalo..kasnija izdanja su vec verovatno "doterivana" za bolji stereo efekat,a takav je onda kako izgleda i reizdanje...ono sto sam ja imao je prakticki neslusljivo,sem ako ne stojis na 15 metara od zvucnika :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...