Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ehhhhhhhhh .........

 

           

 

Išao namerno retrogradno ..... "Index"-i uz ručak ..... sada "ide" "Yu grupa" ..... neko vreme koje su nam oteli neki.

Bolje rečeno, vreme koje smo sami "pustili niz rijeku da oteče " .....

Menjam LP ( srećom ovo je dupli LP ) i ostajem u tom nekom vremenu, koje je bilo puno, puno bolje nego ovo što je sad'.

Atm ....... " Time " ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ehhhhhhhhh .........

 

attachicon.gifyu 1.jpg     attachicon.gifyu 2.jpg       attachicon.gifyu 3.jpg

 

Išao namerno retrogradno ..... "Index"-i uz ručak ..... sada "ide" "Yu grupa" ..... neko vreme koje su nam oteli neki.

Bolje rečeno, vreme koje smo sami "pustili niz rijeku da oteče " .....

Menjam LP ( srećom ovo je dupli LP ) i ostajem u tom nekom vremenu, koje je bilo puno, puno bolje nego ovo što je sad'.

Atm ....... " Time " ...

Ne znam sta mi bi, pustih je pre mesec dana. Tocak, Time, Korny. Tocak dobro rezhe. Mislim da je i ZZZ bio tu i da smo dobro pretresli domacu scenu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...još kad se oko gramofona zavrti i vazduh od oko 50-60m3...

 

?

 

Ne znam sta mi bi, pustih je pre mesec dana. Tocak, Time, Korny. Tocak dobro rezhe. Mislim da je i ZZZ bio tu i da smo dobro pretresli domacu scenu.

 

Redak zapis na vinilu ove postave.

R.M. Tocak + Lola Andrejic ( rip., u Bgd. je imao nadimak Lola "copavi" ) = vrhunski basista, muzicar, "klikeras", drug etc. i neki bubnjar Moss ( ne sluzi me vise secanje, dal' je bio Englez ili Jenki ? )..... onako trio, na prvi pogled "suvo", ali sa puno "slojevitosti", razmisljanja, "slaganja" ....

 

@prophet - :good: za primedbu.

 

Ja "krenuo" u neizvesno vece sa ovim :

Ko zna gde cu zavrsiti. :mellow:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jutro .... nastavak sa nostalgijom :)

Samo napred. :good:

Vidim, razni stilovi, epohe ...... me like. :)

 

Trenutno kod mene ....

   

 

Supergrupa - U.K.

Allan Holdsworth, egocentrik ( cudi me da je izdrzao snimanje ovog LP-a u celosti ), vrhunski, jedan meni od omiljenih gitarista svih vremena, John Wetton, basista/pevac, uvek "mirodjija" raznih band-ova u kojima je participirao, Bill Bruford, bubnjar, vise jazz nego rock/proressive, ali ne mari i Eddie Jobson, odlicni klavijaturista koji je na ovom albumu napravio "ekskurziju" sa el. violinom.

Realtivno retko LP izdanje, ali uz trud se moze doci do njega u ovakvom stanju kao sto svira kod mene.

Okrecem..... ide B Side.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...