Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

ko voli Gary Moore-a a meni leži još od lp-a sa john mayall-om valja ovo preslušati

 

post-38-0-03378600-1379442432_thumb.jpg

 

posvećeno hendriksu - uživo sa London Hippodrome 2007

 

Postava Gary Moore (guitar, vocals); Dave Bronze (bass); Darrin Mooney (drums)

i

specijalni gosti Billy Cox (bass na 9-11, i vokal na 9 & 10) i Mitch Mitchell (bubanj na 9-11)

 

snimak odličan izdavač eagle records

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

danas stiglo

 

 

minimalisticka uzivancija. ovo toliko bolje zvuci analogno nego digitalno da nemam reci da to opisem.

 

 

taj  "mjuzik for 18..." je vankategorijska muzika sto ce doziveti stotu :):oke: ..CD je qrac od ovce naspram vinila..kad se to pojavilo ECM New Series jos nije postojao..uzivo,neamplificirano,pravi fetish :wink2:

 

Samo nastavite sa tom ECM serijom,svidza mi se,ima toga ohoho i kod mene iz te rane serije... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i ja da se pridruzim ECM ekipi za danas

Miroslav Vitous - Journeys end (1983 ECM)

mrzi me da slikam omot, ima na netu verovatno...

.

ovi idijoti iz IPhona zaključali opciju da fotografije i fajlovi mogu wireless da se prebacuju

a iz principa necu da koristim ITunes

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slušano sinoćkod kolege:

 

post-579-0-06988300-1379594539_thumb.jpg

 

Ova ploča mi je promakla na KP ali srećom njemu nije. Nova. Setup na kome je slušano je stvarno dobar.

 

Retko ko može da se pohvali da su mu na jednoj strani albuma kao prateći bend svirali "Leb i Sol" a na drugoj "Smak".

 

Zatim nešto novijeg datuma:

 

post-579-0-38968700-1379594582_thumb.jpg

 

Zvuk električnog klavira na novom Cohen-u me pomerio iz fundamenta:

 

post-579-0-17836200-1379594687_thumb.jpg

 

I zaista odlični Ry Cooder:

 

post-579-0-31685700-1379595295_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

miki petkovski. ako nije tajna koliko je placen? to ume da bude skupo kod borka.

 

kako uspevate da nadjete na KP nesto dobro? meni je to sto svako moze da okaci po 500 ploca takav svinjac da se u tome ne snalazim, gubim svaku volju da u moru narodnjaka i raznog odrona najcesce pogresno klasifikovanog sto se kvaliteta tice, trazim nesto sto vredi. ili prosto nemam vremena na bacanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

miki petkovski. ako nije tajna koliko je placen? to ume da bude skupo kod borka.

 

kako uspevate da nadjete na KP nesto dobro? meni je to sto svako moze da okaci po 500 ploca takav svinjac da se u tome ne snalazim, gubim svaku volju da u moru narodnjaka i raznog odrona najcesce pogresno klasifikovanog sto se kvaliteta tice, trazim nesto sto vredi. ili prosto nemam vremena na bacanje.

Ploča je plaćena 1000 din pre nekoliko meseci. Ploča je bila posebno oglašena i na fotografijama se moglo videti da je nova. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako uspevate da nadjete na KP nesto dobro? meni je to sto svako moze da okaci po 500 ploca takav svinjac da se u tome ne snalazim, gubim svaku volju da u moru narodnjaka i raznog odrona najcesce pogresno klasifikovanog sto se kvaliteta tice, trazim nesto sto vredi. ili prosto nemam vremena na bacanje.

imas lepo i tamo search ..... napises po izvodjacu koji te interesuje, pa .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

.....................

Zvuk električnog klavira na novom Cohen-u me pomerio iz fundamenta:

 

Postavljena slikamini-cohen.jpg

 

 

 

 

cijeli album pomjera, mada sam subjektivan što se tiče Cohen-a,

 

imam taj cd al bi vrlo rado posjedovao LP

 

može info đe je kupljen, ako je u BG imam mogućnost da organizujem trgovinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...