Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

On 5/28/2017 at 0:49 PM, Doktor said:

Evo ga na Limundu (jos 1 h traje aukcija).

https://www.limundo.com/kupovina/Muzika-i-filmovi/Muzika/Gramofonske-ploce/G-ANDA-R-KUBELIK-Schumann-Grieg-Berliner-Philhar-/57273535

Proveren i pouzdan prodavac. 

Grieg.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zlatko, poslusaj ovo ako mozes da nadjes, u bilo kom obliku jer ne verujem da ces naci plocu. (ali nikad se ne zna).

Master bass player Ray Brown turned his attention to the cello on this 1960 recording. "I think it's a wonderful means of expression because it contains the lower range of a guitar and and the higher range of a bass," Brown said of his second instrument, "It allows you to create elaborately and fast." This album showcases a rarely heard aspect of Ray Brown's artistry

RayBrownJCello.jpg

i druge njegove solo albume poslusaj kada stignes  mislim da ce ti se svideti generalno a pogotovo ako nabavis nesto na vinilu na novom gramofonu ima da zasija punim sjajem. :) 

Mada i majstori zajedno treba da se poslusaju 

Резултат слика за ray brown duo bass record

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Zflazar said:

 nije da je nema na vinilu... https://www.discogs.com/sell/item/479837777

Izvini  ja ne pratim te sajtove zato sam se i ogradio u zagradi  (jos malo pa u stihu).:)  

Poslusaj Ray-a inace, i ako ti se ovo ne svidi, On ima odlicnih albuma na svom instrumentu  , stvarno odlicnih, On, Ron Carter i Isao Suzuki verovatno najveci basisti svih vremena

A predlazem ti i album BLow Up Isao Suzuki , 5 zvezdica sto se tice mog ukusa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jethro Tull "Stand up ",Steven Wilson remix 2016,gimicks omot(!),fin booklet pride,sonicno 5...Wilson je uradio dobar posao i sa ovim "vintage" snimkom od JT-a,meni izuzetno drago,posto mi je "Stand up" jos i dan danas,na listi top 5..ko je izzuljao svoj stari primerak,nek se ne ustrucava,nebulozne cene su za stara izdanja,vecina iz sredine '80 svira ko GG,ovo moze da bude dobro resenje..:wub:

 

jt 1.jpg

jt 2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...