Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

.....Sve četiri ploče su u odličnom stanju, kupio ih za 28€ u jednoj prodavnici vinila udaljenoj svega 400 metara od orijentira u centru grada. Udaljenost izražava visinsku razliku, pao sam sa nogu penjući se uz stepenice :)

:bravo:

To se zove dobra kupovina.

Sta ti je EU, pa konkurentne cene, ocuvana svest prodavnica s/h robom za vrednosti i ocuvanost samih vinila.

Ne kao kod ovih na Kupindo, KP ...... kao i po lokalnim berzama ploca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

wtf?  :whiteflag:

 

:respect:

 

 

da se onamo niste cimali sa Wolandom oko ovoga,promaklo bi mi sigurno,na pocetku..danas sam samo okrenuo telefonom radnju gde kupujem nekad ploce,i dobio sam pozitivan odgovor..pokupio danas posle posla...kazu u radnji da su 29-og,uvece vec imali LP primerke u ducanu...

 

inace je sve 5,sa "zvizdom" :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

citam, i ljubomorno gledam kako gustirate, ponekad mi se cini kao moj klinac kad merka koje mu slicice fale da popuni album.

 

mada vasa radost i ushicenje je tim vece sto vas album za slicice  nema poslednju stranu

 

tako treba, zivot je lep  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:guitarplayer::drink:

 

Pajo, Ti si moj idol. Stoposto si bio i odlikaš  :msn-rofl:

 

citam, i ljubomorno gledam kako gustirate, ponekad mi se cini kao moj klinac kad merka koje mu slicice fale da popuni album.

 

mada vasa radost i ushicenje je tim vece sto vas album za slicice  nema poslednju stranu

 

tako treba, zivot je lep  :wink2:

 

Pređi na našu stranu dječače, You're gonna go far, fly high, you're gonna make it if you try... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pajo, Ti si moj idol. Stoposto si bio i odlikaš :msn-rofl:

Pređi na našu stranu dječače, You're gonna go far, fly high, you're gonna make it if you try... :)

o0O & btw witch's 1 is pink?

Danasnji "ulov" ali ne sa digitalnog buvljaka "limunda" nego sa "real" ocskapiac od džaftosa!!!

Vinilka u mint stanju :unbelieveble:

post-1515-0-49957500-1386076826_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pajo, Ti si moj idol. Stoposto si bio i odlikaš  :msn-rofl:

 

 

:)..jok..meni jedna profinica jos u srednjoj govorila "nije problem ako zavirkujes dok pises pismeni zadatak,jer ako i ne znas bas sve,znas gde treba da dodjes do potrebnih informacija,znaci drzao si knjigu u ruci"..tako sam i ja sad bio s tim Cave-om..bio na dobrom mestu,dosao i do potrebnih informacija u pravo vreme (od pravih ljudi)" :crazyrocker: ..sad, :sarcastic_hand: ja sam postara uspeo preskociti... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vi Jevropljani se baš naslađujete s' menom :) Dobio mail da su mi poslali ploču, za 7 do 30 dana (možda i duže, praznici su: nji'ov Christmas, pa Nova Godina, pa Božić, Sveti Stefan, pa naša Nova Godina, ih veselja :) ), onda će da dođe na carinu, ako bude sujmiva (šta je ovo? ko ovo još sluša, aj' da ga oglobimo), pa za 10 dana u poštu, pa će onda poštar da je prebaci preko ograde, kao frizbi. Tu će da čuči par dana u snegu (a nigde grtal'ce) dok je ne primetim :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vi Jevropljani se baš naslađujete s' menom :) Dobio mail da su mi poslali ploču, za 7 do 30 dana (možda i duže, praznici su: nji'ov Christmas, pa Nova Godina, pa Božić, Sveti Stefan, pa naša Nova Godina, ih veselja :) ), onda će da dođe na carinu, ako bude sujmiva (šta je ovo? ko ovo još sluša, aj' da ga oglobimo), pa za 10 dana u poštu, pa će onda poštar da je prebaci preko ograde, kao frizbi. Tu će da čuči par dana u snegu (a nigde grtal'ce) dok je ne primetim :)

 

sad sam ja imao pasje veliku srecu,hebiga oli da kacim sta sam se izdopisivao sa dragim postarima proletos za jednu EMS malu posiljku,gde si povisenu tarifu za EMS platio da se to odradi kao "EMS" od pocetka do kraja, koja stigne iz japana za 2,5 dana,pa posle dzedzi vise no 3 nedelje dok se gospoda ne smiluju vec u lokalu da to i carine?..ni na ovu stranu nije bas zlato sve sto sija....

 

:wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sad sam ja imao pasje veliku srecu,hebiga oli da kacim sta sam se izdopisivao sa dragim postarima proletos za jednu EMS malu posiljku,gde si povisenu tarifu za EMS platio da se to odradi kao "EMS" od pocetka do kraja, koja stigne iz japana za 2,5 dana,pa posle dzedzi vise no 3 nedelje dok se gospoda ne smiluju vec u lokalu da to i carine?..ni na ovu stranu nije bas zlato sve sto sija....  :wink2:

Pajo nisi imao sreće, meni stižu stotine paketa (u tompu) pa i kad je iz kine il amerike nema zastoja niti problema, barem nije bilo do sada! Radim tako već 4 godine...Pozdrav.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...