Jump to content

Lenco PTP grupovina


grau.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Pozdrav ekipi!

 

Ako ima zainteresovanih za PTP, ja cu ovih dana poruciti. Pricao sam sa Piterom i covek mi kaze da ni PTP4 ni PTP5 nemaju opciju da odvoje idler kada je gramofon iskljucen. Kaze da to u praksi i nije problem jer i kada se udubljenje pojavi, nakon 10ak minuta rada nestane... Njegove reci, ja iskustva nemam..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

PTP5 je odavno kupljen, nalazi se kod mene. jedino sto nismo nasli nikoga ko bi to mogao tacno i precizno da iskopira. waterjet secenje ne dolazi u obzir jer ne moze da postigne obaranje ivice pod uglom od 90 - barem je to slucaj sa onim majstorima iz zemun polja. oni su mi rekli da je jedina opcija laser ali dalje od te informacije nisam stigao, nemam vremena u zivotu ni za vaznije stvari trenutno. ko hoce da preuzme koordinaciju, izvolte.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Stigao i meni PTP5 pre par nedelja... 

 

Da li je neko uspeo da sa onog PDFa sto ga Peter daje dodje to nekog dwg fajla koji mogu da nosim kod stolara? Peter mi je rekao da nece da daje dwg fajlove jer je imao, kaze, losa iskustva u proslosti.

 

Ako nije, ja cu valjda za koji dan skinuti mere, mada bih radije da se ne mucim ako ne moram....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste. Hvala Stein!

 

Ja sam se juce malo zezao u sketchup-u, pa ako nekom treba zakacio sam uradak... (nisu sve ivice zaobljenje - samo one znacajnije)

 

Ideja mi je da upustim ceo PTP5 4mm u gornji sloj plinth-a, a onda ispod da ide po tom cutout planu... Usput, prva dva modela plinth-a sam morao da odbacim - viri PTP5 previse....

 

Nastavicu pricu u thread-u koji sam otvorio..... 

 

Hvala jos jednom!

 

post-1632-0-39096500-1399540190_thumb.jp

 

 

PTP5.zip

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sketchup moze da importuje dwg. Problem je sto sam dobio jedno 20 puta vece dimenzije, pa sam ga skalirao.......

 

Verovatno je bio podešen da importuje/otvara inče namesto milimetara. Svaki iole pristojan program koji ne otvara direktno neki crtež nego ga otvara kroz konverziju (import) treba da prikaže opciju da se bira sistem tj jedinica za meru koja se podrazumeva za taj fajl. Ja nikada nisam koristio Sketchup pa ne mogu da tvrdim ali ako nema te opcije onda je to veliki minus za program.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...