Jump to content

Munich High End Show


neskor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da je stavio neku "normalnu" cijenu ne bi ga ni pustili na sajam , ipak je to HI-END sajam:).

 

moja opaska bese generalna , ne misleci ditto na izlaganje koje si ti linkovao

 

meni licno je svejedno koliko za koji uredjaj ima nula , posle prve 3 ..........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a inace cenim da sam jedini kome je ovo odvratno, kao i 99.97% exponata sa slika iz minhena.

 

Nisi jedini !!! 

 

Stvari oko mehanicko / estetskog dizajna tih skalamerija su otisle u tri lepe majcine ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisi jedini !!! 

 

Stvari oko mehanicko / estetskog dizajna tih skalamerija su otisle u tri lepe majcine ! 

Lepe slike ali svemirska tehnologija a mi slabo idemo u svemir pa takva estetika nam bas i nije nuzno zlo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepe slike ali svemirska tehnologija a mi slabo idemo u svemir pa takva estetika nam bas i nije nuzno zlo.

 

Kolegione 

 

Nemaju veze ti exponati sa svemirskom tehnologijom ! , ali avaj  kamo srece da imaju ! , recimo da su bar najmanje  ispali kao neki moderni Artdeko komadi , ali nisu ni to !

 

Nego je rec o cistom Hajpu , odnosno nameri da se posto poto napravi nesto extremno extravagantnog izgleda da bi se opravdale svemiske cifre koliko te inace meni Ruzne skalamerije neopravdano kostaju ! 

 

Pozdrav ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegione 

 

Nemaju veze ti exponati sa svemirskom tehnologijom ! , ali avaj  kamo srece da imaju ! , recimo da su bar najmanje  ispali kao neki moderni Artdeko komadi , ali nisu ni to !

 

Nego je rec o cistom Hajpu , odnosno nameri da se posto poto napravi nesto extremno extravagantnog izgleda da bi se opravdale svemiske cifre koliko te inace meni Ruzne skalamerije neopravdano kostaju ! 

 

Pozdrav ! 

U pravu si brate.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegione 

 

Nemaju veze ti exponati sa svemirskom tehnologijom ! , ali avaj  kamo srece da imaju ! , recimo da su bar najmanje  ispali kao neki moderni Artdeko komadi , ali nisu ni to !

 

Nego je rec o cistom Hajpu , odnosno nameri da se posto poto napravi nesto extremno extravagantnog izgleda da bi se opravdale svemiske cifre koliko te inace meni Ruzne skalamerije neopravdano kostaju ! 

 

Pozdrav ! 

 

 

Dijelim mišljenje! A Willy zna ponešto o tome - čak niti avio industrija u kojoj je radio kao inžinjer nije svemirska tehnologija, kamoli niskofrekventna pojačala koliko god bila ispolirana u zanatskom smislu. U vezi dizajna se toliko slažem da mi je krivo što ja sam nisam tako napisao! :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad sam pogledao malo. Meni se sve te sprave uglavnom utapaju u gomilu aluminijumskih oblika oštrih ili zaobljenih ivica bez ikakve forme i cilja. Nemam pojma.

 

YG acoustics zvučnici mi izgledaju lepo i neke ručice za gram. Ostalo, bezveze - komentar samo glede dizajna o zvuku tih sprava ne znam ništa.

 

Ove sprave su mi nekako u rangu "onog" Gagijevog pojačala ;rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hahaha, copyright Robot (audiofil.net)

 

pasje popodnešuljamo se okolo, nu, eto ti ga, soba sa pass/w watt amplifikacijom puna. u 16,00 o klok prisajsli počinjesession,ok, bauljamo okolo do početka. zadržao nas tip u pmc sobi hvalom kako njihov novi zvuči jako dobro ida su puno uložili u srednjetonca. kaže amplifikacija se ne vidi jer se time fokusirate bolje na zvukzvučnika (i okolnu buku, dodao bih). dobar zvuk, još da ima bas, puna šaka brade. kako je grinch ukrao bas.tip nas tješi kako su ovaj put malo smanjili cijenu kako bi se prilagodili tržištu, samo 12.000Ł.bogu hvala,imaju razumijevanja.iza zida ih je ganjao bryston, javio nam insider. kasnimo na početak passa, gužva ko' da sjedim na sjeveru poljuda među torcidom.nekako se iskobeljam se do lijevog krila, tišina, mnogi ljudi pobožno iščekuju da bucko prezenter spusti ručicu grama, ili da kresne meitnerovu digitaliju. ništa se ne čuje,iščekivajuća tišina, čujem neki razgovor i mislim, koji k. pričaju baš sad kad počinje prezentacija, kad ja ti jadan skužim da je to ploča, uživo neka opera, karmen. pas mater, koji zaheb. arija započne, pa čvakne neki cimbal. pas mater. škrgućem zubima.kada bi zatvorio oči zakleo bi se da je to u sobi, da sisata baba sa karamfilom u kosi i ciganskoj haljini viče na don hozea. ma dobro, svako bolje pojačalo na tim snagama ima dobar detalj. zajeb. tek onda počinje rollercaster, počnu gudači, pa timpani. jezik mi je do poda, publika zatvara oči u transu. i robot je vrlo impresioniran. robot je u transu. krajičkom oka gledam kako kazaljke passa na fortissimu naprave lijeni pomak za crticu udesno. vidi se da se nije štedilo na elektrolitima i trafu, papa. nisi ti neki talijan koji umjesto tartufa prodaje popišanu pljesnjivu spužvu. glazba prestaje, čuje se pljesak na ploči,meni suze teku, a don jose odlazi u drugu sobu, vjerojatno nije zadovoljan dnevnicom. svađa se sa nekim (ili je to uključeno u librettu), hebemti nemreš belivit rekli bi purgeri. očekujem da će pogana ciganka namlatiti don hozea metlom, kad ničim izazvana opet počinje glazba.tip u prvom redu, vjerojatno neki audio recenzent staje, pa piše,pa zatvara oči. vjerojatno će ga kasnijekatatoničnog sa olovkom, notesom u ruci i erekcijom iznijeti iz sobe 4 turčina. idemo vani, tražimo nekukrušku kako bi se objesili i suočili uši sa surom stvarnošću. neću više slušati passa i wilsone, sjetih seyoke i dioklecijana, danas bi da su bili samnom sigurno u toj sobi na svoju kitu dali utetovirati "nelson pass forever" ili "pozdravi iz pass labsa"(ako su dovoljno "obdareni"). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisam zaboravio...

 

Ali kad zakleti cijevoljubac kaze za Pass/Wilson da su mu suze potekle, to ima tezinu...Robotinjo ima ushi, definitivno jedan od ljudi kojima se moze verovati.

 

Meni ipak nekako od svega najvise fali pivo koje spominje... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...