Jump to content
crni.

Gde ćete na letovanje?

Recommended Posts

przar je lep ali besmisleno skup, ja bi se pre odlucio za hotel zeleznicar u vranjskoj banji koji je svojevremeno renoviran za americku vojsku (pre bombardovanja).... ovo pisem da bi crnog iznervirao da ne ide tamo

Crni, sad bih ja baš u inat otišao. Tako da propadne podhebavanje. ;)

Pržar je napravljen i služi da Tomić (direktor Simpa) ima gde da spava kad je u VR. Želesničar je OK i ja bi mu ga, od svih, preporučio. Samo da znaš da im se je parket rasušio od jakog grejanja i da škripi. Sobe su pristojno opremljene. Bolje nego pola grčhih apartmana.

ima neka zena u vranjskoj banji koja izdaje sobe i kod nje svake godine u povratku iz grcke prenoci moja koleginica

verovatno cu tamo,ali imam i plan B u slucaju da budem na moru samo 11 dana, da ne idem u pargu. e onda cu da nocim u nisu a iz nisa pravac zlatibor na 7 dana.

da li je neko isao od autoputa do cacka, uzica, taj pravac? kako je najbolje stici iz nisa i kakav je put?

predvece krecem za krf

javicu se sa utiscima, cenama i sl.

majku mu, napolju 15 stepeni a ja idem na more...nije bas prijatno ali znam da me tamo ceka lepse vreme

Evo me na krfu vec dva dana.

Put prosao savrseno, nisam se mnogo umorio s obzirom da sam imao samo dve pauze od pola sata i sat i po. Mnogo znaci auto na ovakvim putovanjima.

Vreme je savrseno, voda topla, jedino komarci zezaju kad se legne na spavanje.

Od sutra krecem u obilazak ostrva.

Postavljena slika

Послато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Grad Krf jedan od lepsih gradova koje sam u zivotu video. Srpska kuca i Vido bude emocije i jacaju patriotizam. Nisaki, kasiopi, sidari, canal d amor, sve lepse od lepseg. Obisao sam istocnu i severnu obalu, a uskoro krecem i na zapadnu. Prelepo za sada, divni i preljubazni mestani. Domace vino, domaca feta, maslinovo ulje 0,5 kvaliteta. Malo je jedanaest dana za ovu lepotu. Videcemo.Послато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Kasiopi  :inlove:

Ne propustiti Peroulades, zalazak sunca je neverovatan, ali sa guzicom u pesku a ne iz fenserske kafane na litici  :oke:

slike breeee blentaviiii :D
Polako, slike kad dodjemo kuci. Javljam se sa telefona a preko njega ne slikam da bi postovao ovde slike.Bice i video snimakaПослато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Lepo, lepo. Na žalost morao sam da odustanem od letovanja ove godine. Iduće godine, ako čika Marfi opet ne odradi svoju magiju, je Krf u Avgustu nadoknađivanje za ovu godinu. Crni znaš šta ti je činiti : počneš od apartmana, mesta, restorana, plaža... 

Ima li WIFI u apartmanu?