Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

  • 4 nedelje kasnije...

e, ovo je dobra vest, kinta manje

Važno i lepo obaveštenje:
Nakon više provera i čekanja na zvaničan odgovor grčke ambasade u Beogradu koja je jedina ovlašćena da potvrdi ili demantuje izmene grčkih propisa i zakona, a u cilju vašeg tačnog informisanja, srećni smo što napokon možemo da vas obavestimo da za Grčku više NIJE potrebna međunarodna vozačka dozvola za one turiste koji poseduju novu biometrijsku vozačku dozvolu, i da ćete od ove godine imati bar taj jedan trošak manje kad krenete na put

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, guja011 said:

e, ovo je dobra vest, kinta manje

Važno i lepo obaveštenje:
Nakon više provera i čekanja na zvaničan odgovor grčke ambasade u Beogradu koja je jedina ovlašćena da potvrdi ili demantuje izmene grčkih propisa i zakona, a u cilju vašeg tačnog informisanja, srećni smo što napokon možemo da vas obavestimo da za Grčku više NIJE potrebna međunarodna vozačka dozvola za one turiste koji poseduju novu biometrijsku vozačku dozvolu, i da ćete od ove godine imati bar taj jedan trošak manje kad krenete na put

Hvala za info! :drinks:

Meni je međunarodna istekla letos taman pred put. Išao sam po principu "dža ili "bu"! Srećom, nikoga nije interesovala moja međunarodna vozačka... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Medjunarodna treba ako boravite u nekoj stranoj zemlji  duze (3 meseca min). Za turisticka putovanja od desetak dana se ne trazi ( osim ako hoce  da te jebavaju)

A i ta medjunarodna vazi odredjeno vreme, Ako boravis duze u stranoj zemlji moras da polazes za domicilnu dozvoli.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 9 months later...

poslednjih desetak godina (od kad su me deca zabatalila :) ), ja to tako polako i sa nekim ciljem.. prošlogodišnji apartman u Toskani je bio jeftiniji od sličnog (lošijeg) ubudvi ili na Zlatiboru, Hvar da ni ne spominjem :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dečki blago vama . Men baba uspjela nagovorit da sa unukama . 1, 5  i  5  godina idemo u Povljanu  . Apartman cc 50 m od mora . Obećao starijoj da ću ju naučit plivat itd .  Zet me vozi ? kao ne mogu "pobjeći " , al zaboravili su na autobus ? iako se njime nisam služio 4o let ? ( jel još uvjek postoje ) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam aktivan zimi, ljeti sam ko gušter... treba mi par sedmica da se aklimatizujem za ove vrućine da bih mogao nesto aktivnije i onda, taman kad se naviknem, moram nazad u frižider ;)

Poceo sam da lobiram za aktivno ljetno jedrenje, ukućani nisu bas odusevljeni ali omeksavaju :)

A autobusa naravno da jos uvijek ima i oni su nam budućnost prevoza .... samo gledaj da se vozis u onim sigurnima sa znakom Volvo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...