Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

 Pogledaj da li ima mesta za parkiranje.

nema sta da gledam, raj za kola. burazer mi rekao. ogroman prostor u debeloj ladovini u okviru kompleksa. kad negde krenes ulazis u ladan auto  :good2: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

K'o da se ja pitam. Ja samo ulažem svoje vozačke sposobnosti i nešto para... ;)

Imas open invitation. Samo najavi par dana unapred.

Zgodno za povratak. Iskoristis dan u Pargi pa se dovuces do Nisa. Odmor i spavanje pa sutra dalje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@stein

posle krfa je moguce da svratimo u pargu na 4-5 dana

sta mislis da li se moze naci soba pocetkom jula?

i da li je predaleko otici do lefkade iz parge na jedan dan?

 

 

Puno pitanja, malo odgovora... Mi idemo od šestog avgusta (prvo noćenje šestog na sedmi avgust)  i striktno smo gledali aranžmane domaćih agencija u periodu posle dana prvog avgusta - većina aranžmana uglavnom beše sa početkom od 5.08. pa ne znam šta da kažem za početak jula... Znam da smo prvo gledali apartmane dostupne direkt, preko lične rezervacije ali su tako, cene astronomske za naš budžet, Cene preko domaćih agencija su upola niže sa opcijom da se vrši rezervacija i uplata 30-40% do prvog aprila (ponegde se tako ostvaruje dodatnih 10-15% popusta) i jedino što mogu da kažem da verovatno svojski treba zapeti da se nađe nešto cenovno korektno (takođe korektno i sa aspekta smeštaja) sada kada je sezona već skoro počela.

Lefkada je oko 90km od Parge pa to nije neka enormna udaljenost da se prevali za izlet ako imaš sopstveni prevoz (baš sam računao, mene 100km gradske vožnje sa Modusom dođe 688 dinara pa očekujem da se uklopim u taj parametar i za vožnju na relaciji kuća - more - izleti na moru)

Što se tiče bazena, ni ne znam ima li ga tamo gde smo mi rezervisali, ali znam da ima rezervisan, zatvoreni parking za nas (beše pet mesta, nama je potvrđeno i rezervisano) a ne kao što beše 2010 na Thassosu da su nam rekli da uvek ima mesta za parkiranje a mi završili preganjajući se sa bugarskim restorandžijama i piljarima oko parkiranja na ulici gde parkiran auto (pa makar i Twingo sa smotanim ogledalom na santimetar od zida) značio buku i galamu kada naiđe kamionet za snabdevanje sladoledom ili sokovima ili već nešto... Imamo free wireless u sklopu objekta (free internet, jel) i... i baš me briga za ostalo jer idem na letovanje pa me nije mnogo briga za ostalo... Uz sobu imamo naše kupatilo, našu kuhinju i... Valjda ćemo imati i dovoljno para da budemo komotni. Uz razumno gaženje papučice gasa trebalo bi da se izvučemo sa nekih 14.000 dinara za gorivo plus nešto izleta i naravno, putarine koje nećemo izbegavati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas open invitation. Samo najavi par dana unapred.

Zgodno za povratak. Iskoristis dan u Pargi pa se dovuces do Nisa. Odmor i spavanje pa sutra dalje.

mene toma zove da prespavam kod njega, ali mi se ne ide jer je nis preblizu beogradu da bi se ostalo na nocenju.

ali zato planiram u povratku da spavam u vranjskoj banji a mozda i u samom vranju. valjda cu da nadjem neki motelcic ili privatni smestaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za sliku. Ja sam vranjanac al ne bi znao da ti preporučim gde da spavaš. Imaš motel na auto putu, hotel u gradu i hotel na jednom brdašcetu (pržar) iznad vranja. Vranjska Banja ti je opcija... Kad idemo na more spavamo kod mojih i izjutra krenemo za GR. Nije daleko od BG-a do letovališta na Sitoniji gde sam išao ali ipak je mnogo lakše iz Vranja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

przar je lep ali besmisleno skup, ja bi se pre odlucio za hotel zeleznicar u vranjskoj banji koji je svojevremeno renoviran za americku vojsku (pre bombardovanja).... ovo pisem da bi crnog iznervirao da ne ide tamo

 

 

Crni, sad bih ja baš u inat otišao. Tako da propadne podhebavanje. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pržar je napravljen i služi da Tomić (direktor Simpa) ima gde da spava kad je u VR. Želesničar je OK i ja bi mu ga, od svih, preporučio. Samo da znaš da im se je parket rasušio od jakog grejanja i da škripi. Sobe su pristojno opremljene. Bolje nego pola grčhih apartmana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima neka zena u vranjskoj banji koja izdaje sobe i kod nje svake godine u povratku iz grcke prenoci moja koleginica

verovatno cu tamo,ali imam i plan B u slucaju da budem na moru samo 11 dana, da ne idem u pargu. e onda cu da nocim u nisu a iz nisa pravac zlatibor na 7 dana.

da li je neko isao od autoputa do cacka, uzica, taj pravac? kako je najbolje stici iz nisa i kakav je put?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

predvece krecem za krf

javicu se sa utiscima, cenama i sl.

majku mu, napolju 15 stepeni a ja idem na more...nije bas prijatno ali znam da me tamo ceka lepse vreme

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo me na krfu vec dva dana.

Put prosao savrseno, nisam se mnogo umorio s obzirom da sam imao samo dve pauze od pola sata i sat i po. Mnogo znaci auto na ovakvim putovanjima.

Vreme je savrseno, voda topla, jedino komarci zezaju kad se legne na spavanje.

Od sutra krecem u obilazak ostrva.

Postavljena slika

Послато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grad Krf jedan od lepsih gradova koje sam u zivotu video. Srpska kuca i Vido bude emocije i jacaju patriotizam. Nisaki, kasiopi, sidari, canal d amor, sve lepse od lepseg. Obisao sam istocnu i severnu obalu, a uskoro krecem i na zapadnu. Prelepo za sada, divni i preljubazni mestani. Domace vino, domaca feta, maslinovo ulje 0,5 kvaliteta. Malo je jedanaest dana za ovu lepotu. Videcemo.Послато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slike breeee blentaviiii :D
Polako, slike kad dodjemo kuci. Javljam se sa telefona a preko njega ne slikam da bi postovao ovde slike.Bice i video snimakaПослато са LG-P990 користећи Тапаток 2
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo, lepo. Na žalost morao sam da odustanem od letovanja ove godine. Iduće godine, ako čika Marfi opet ne odradi svoju magiju, je Krf u Avgustu nadoknađivanje za ovu godinu. Crni znaš šta ti je činiti : počneš od apartmana, mesta, restorana, plaža... 

Ima li WIFI u apartmanu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima, sve je pokriveno netom, maltene celo ostrvoПослато са LG-P990 користећи Тапаток 2

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Lepo, lepo. Na žalost morao sam da odustanem od letovanja ove godine. Iduće godine, ako čika Marfi opet ne odradi svoju magiju, je Krf u Avgustu nadoknađivanje za ovu godinu. Crni znaš šta ti je činiti : počneš od apartmana, mesta, restorana, plaža... 

Ima li WIFI u apartmanu?

Ako si raspoložen... treba da se rezerviše... + koji apartman, broj, preporučuješ

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...