Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Kujo, poredio sam i sa istom glavom. Mada SME 3009 imp. nije bas najsrecnija sa Denon 103-kom. Denon 103 zahteva malo masivnije rucice ;)

Ne da nije bas najsrecnija, nego je, kazu, neupotrebljiva? :D

SME 3009 II improved sa fiksnim shell-om ima samo 6,5g efektivne mase, dok verzija sa promenljivim ima 9,5g.

Ako je verovati pisanjima po netu, Denon-u 103 navodno treba cak i preko 25g?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imade li ti novi stabi il sam ja nešto pobrko :sclerosis:

 

čuš imadel.. no što neg imade.. imam ga još.. neće on niđe.. ovi mi je za sina (sokola), preraslo dijete 1210, pa reko da ga upišem međ audiofile, da ne prevakti  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

................... ovi mi je za sina (sokola), preraslo dijete 1210, pa reko da ga upišem međ audiofile, da ne prevakti  :D

 

e mašala, nek ga troši u zdravlju, poraslo dijete, došlo pameti :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

umeo bi to Leo, armboard je trivijalna stvar, ali ne znam da li bi imao na čemu da urezuje i narezuje navoje kod VTA.. zahvalujem na interesovanju, evo malo boljih slički za nagradu :)

 

attachicon.gif6.jpg

 

attachicon.gif7.jpg

 

attachicon.gif8.jpg

 

attachicon.gif9.jpg

 

attachicon.gif10.jpg

 

moćna kutija nema što

 

jes li mako plastike ispod gornje ploče?

 

 

kakav ti je ovo mat? originalni?

 

i kad bi skupili sve o thorensu na jedno mjesto to bi bilo dobro

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za sada ništa osim okvira nije rađeno.. mat je originalni, takav se isporučivao sa TD-160 Super

Mislim (bolje rečeno znam iz iskustva, da ne kažem: gledam u njega :)) da je u pitanju mat koji se prodavao kao izborni. Nije default.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ninja, kutije su ti ko bojni brod. Lep, uredan rad. :respect: .  Jedva cekam da cujem impresije. .... Wolijev je samo meksi. I dusa mu taka. danas smo bas pricali o matu, on mi reko da je nestandardan. Meni u secanju ostao doktorov Audiovision mat, kao ludilo. Voleo bih danas da ga cujem, mada nisam siguran da se i dalje proizvodi. Daj boze da gresim. Uzgred, ako neko ima kotakt badze iz Rijeke koji ga pravi, bio bih mu zahvalan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...