Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

41 minutes ago, Vix said:

 

Lepo je sve to dok imas gde da smestis. Kod mene vec postaje tesno, pa sam se sve okrenuo nekim dzepnim pojacalcima i zvuchnicima. Izgleda da Open Baffleu preti rastavljanje, a ja sve razmisljam kako napraviti malo pojacalo koje se ni ne vidi, i zvuchnike i subwoofere koji ce se stopiti sa namestajem. (Subwoofer u kauc, a zvuchnike na zid, nesto kao "Cornu". Da imam kinte za 50 maleckih fullrangera napravio bih Line array, visoko ali ne zauzima puno prostora...o tom potom, prvo ideja (lako), posle kinta (malo teze), pa slobodno vreme za pravljenje zvuchnika (jos teze), pa zena (tesko u pm :)...

Al bar da pocnem sa idejom ... :)

Neki kvalitetniji D class? Čak i kao prilepak na zvučnike da postanu aktivni.Ili ispod.

 

Minijaturni streamer kao izvor(Apple AirPort Extreme...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neki kvalitetniji D class? Čak i kao prilepak na zvučnike da postanu aktivni.Ili ispod.

 

Minijaturni streamer kao izvor(Apple AirPort Extreme...)

 

Sve ide u tom pravcu...

 

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, chakija said:

Jos samo da mi stigne studiomaster iz banje i da nabavim mc2 mc1250 i kompletirao sam spisak ampova koje sam oduvek zeleo da cujem...a treba i na vreme da krenem da se pripremam za razvod :D.

Još te nisu najurili?

Kad si Brajstona preteko, mož da radiš šta oćeš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još te nisu najurili?

Kad si Brajstona preteko, mož da radiš šta oćeš.

 

Da, da...tako to ide, i onda jedan ampic D klase postane kap koja je prelila casu :D

 

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

najveci je fazon doci do dusevnog mira - kad si zadovoljan onim sto imas , a sve posle toga se cini striktno iz sporta

neko pravi , neko kupuje , neko oboje

bitno da se uziva i bitno da je crv sumnje rekao pa-pa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

najveci je fazon doci do dusevnog mira - kad si zadovoljan onim sto imas , a sve posle toga se cini striktno iz sporta

neko pravi , neko kupuje , neko oboje

bitno da se uziva i bitno da je crv sumnje rekao pa-pa

Nije nemoguće al treba vremena i koje čega. Kad čovek iskusi svašta pa nadje baš ono što mu treba. Al uvek će biti nešto novo. Ili bar staro u novom izdanju. Ipak dugačak je put do tamo -_-  ^_^.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od navedenih dve potrebne karakteristike, imam samo ovu drugu tako da ipak ne biK :rolleyes:

Amp svira veoma dobro. Podseca me na mog bivšeg citronika, s tim što ima više detalja u srednjima i više m00da u bassu. Verujem da ima potencijala da zasvira još bolje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiglo ovo govance... oduševio sam se kada sam ga uočio na ebayu, po ceni jednog lateralca :D

Nakačiš mu ispravljač od laptopa, zvučnike i povežeš preko bluetootha s'mobilni, laptop, sčime već i odmah svira :)

Veličine manje od kutije cigareta.

Kvalitet zvuka nije u ovom slučaju bitan, a nije ni loš, čak :)

097006dac33a5b2e.thumb.jpg.cb1daa437ac46ba3ab9356d50443c316.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...