Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Da dobri su, solidni veoma. Imao sam takve bas dobro hvataju ni prejako ni labavo. Mada nesto razmisljam da sebi stavim na preamp mini XLR mogu da se koriste naravno i za SE i za BAL a po dimenzijama su cak i manji od nekih debelih RCA konektora? Pun mi je K svih RCA stalno neki problem ako se ne uzmu od istog proizvodjaca. I kao da nema vise onih old school gde se kabl stegne tipa switchkraft sve neki za debele kablove ili na neki srafčic...

evo kolicno je to, a dobre kontakte pravi. :)

K-MX3F35M-10-2.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo nekog skromnog švajseraja i z moje kuhinje, kupljena je žica Van Den Hull scs 28 m, zamenio sam fabričke džampere sa ovom žičkom, čisto da probam kakav je zvuk, i nisam se pokajao, zvuk je dobio na čistoći, ništa epohalno, ali dovoljno....pojačalo je Linn Majik .Napravio sam i jedan IC kabel,  zvuk očekivano odličan.

IMG_20170322_194239.jpg

IMG_20170322_194029.jpg

IMG_20170322_194023.jpg

IMG_20170322_194001.jpg

IMG_20170322_194555.jpg

IMG_20170322_194603.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Raste hrpa gvozdja...

 

Lepo je sve to dok imas gde da smestis. Kod mene vec postaje tesno, pa sam se sve okrenuo nekim dzepnim pojacalcima i zvuchnicima. Izgleda da Open Baffleu preti rastavljanje, a ja sve razmisljam kako napraviti malo pojacalo koje se ni ne vidi, i zvuchnike i subwoofere koji ce se stopiti sa namestajem. (Subwoofer u kauc, a zvuchnike na zid, nesto kao "Cornu". Da imam kinte za 50 maleckih fullrangera napravio bih Line array, visoko ali ne zauzima puno prostora...o tom potom, prvo ideja (lako), posle kinta (malo teze), pa slobodno vreme za pravljenje zvuchnika (jos teze), pa zena (tesko u pm :)...

Al bar da pocnem sa idejom ... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...