Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Verovatno je radio kod cige zajedno sa nekim altecima na ozvucavanju ringispila/haligalija.

Videcu u utorak kad mi stigne koliko je ugrobaren.

@Zen

Zašto nema sreće sa Bryston-om? Jel imaš iskustva sa opravkom istog? Nikad nisam čuo ni jedan Bryston do sada...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slusao podobro PMC sa Brystonom .... radilo dosta dobro zahvaljujuci PMC

popravljao jedan onomad

korektan svadbarski amp - kao takav je i nameravan i pravljen - to je prvenstveno PA oprema , a mnogo manje monitoring oprema

no , kao sto ti rekoh vise puta - ne's se ti naslusati u stanu muzike sa svadbarskom opremom

odnosno , mozda i 'oces ako je to bas zvuk koji ti odgovara

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrlo cudna konstatacija s obzirom da 4b ima kultni status bas za studijski monitoring u kombinaciji sa NS10.

Trebalo bi da se moze vrlo lako doterati u fabricke specifikacije s obzirom na dostupnu šemu i manje vise standardne delove.

Cucemo ga pa cu da javim kako svira.

Inace, za mene dobar amp dobro svira bez obzira da li je A, AB, ili D klasa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, chakija said:

Vrlo cudna konstatacija s obzirom da 4b ima kultni status bas za studijski monitoring u kombinaciji sa NS10.

 

ne dao ti bog da na ovoj kombinaciji slusas muziku svaki dan, a i generalno sa NS10 sa bilo cime

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, chakija said:

Vrlo cudna konstatacija s obzirom da 4b ima kultni status bas za studijski monitoring u kombinaciji sa NS10.

Trebalo bi da se moze vrlo lako doterati u fabricke specifikacije s obzirom na dostupnu šemu i manje vise standardne delove.

Cucemo ga pa cu da javim kako svira.

Inace, za mene dobar amp dobro svira bez obzira da li je A, AB, ili D klasa.

nesto sam se odvadio od kultova , kako starim ...... sa druge strane - imam stanovito misljenje o uredjaju ako mu vidim semu ......  a narocito jos ako imam i priliku da koristim istu (u servisne svrhe)

no , ajd da ti formulisem drugacije - ne uzimas John Deer sa tockovima od 2m da udjes u vinograd

za to sednes na Tomo Vinkovic i poradis .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Planirao sam izradu TVC/AVC, interstage trafoa, izlaznih trafoa i interno ožičavanje uredjaja. MC step-up još nisam ozbiljnije radio, fali mi Mu metal za kućišta i za sada nemam ambicija da ih radim. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiglo sidro...pri tom jos i radi...

Gadnije pojacalo nisam uneo u stan!

Starac je imao tezak zivot i nekoliko operacija na otvorenom srcu, stentova na sve strane, ali svira jebo sliku svoju i to za neverovati!

IMG-7356bedd38f4fa4fac0adfd25dfed208-V-1.thumb.jpg.ad0538bbd189d42e6960f2c56071634c.jpg

Čist, transparentan i tačan srednjetonski i visoki deo, bass odsečan i kontrolisan, zvučna scena realnih dimenzija...tačno vidim zašto je toliko obožavan među producentima muzike.

Videćemo šta će se desiti kada ga osvežim i udahnem mu novi život.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...