Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Znam kako se najbolje uči :hihihihi:

Mučio sam se dosta vremena sa 3% i nekim frizerskim 12% jer nisam mogao nabaviti ovaj, izgubio skroz volju da pravim pločice. S onim frizerskim otpadao toner, katastrofa. Sad sam sretan k'o prase u blatu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, kan042 said:

Znam kako se najbolje uči :hihihihi:

Mučio sam se dosta vremena sa 3% i nekim frizerskim 12% jer nisam mogao nabaviti ovaj, izgubio skroz volju da pravim pločice. S onim frizerskim otpadao toner, katastrofa. Sad sam sretan k'o prase u blatu.

Pazi samo da ne pukne Buuuuum.

I razblazi ga malo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, kan042 said:

Uvijek sam s njim pravio pločice, tj. kad sam ga mogao nabaviti.  Staviš ga manje a pločica se brzo nagriza. Do sada nije bilo buuum pa valjda neće ni od sada.

:cheers:

Kod jednog mog prijatelja je bilo. Obrati paznju, fundamentalno.:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, kan042 said:

Hvala na upozorenju, pripazit ću. Da nije kod prijatelja bio VUK?

Hahaha, ma jok bre. Nisam ni ja znao da to moze da explodira. Imaom sam taj hidrogen 30% i stajao mi dugo vreme na potkrovlju, i nije bilo nikakvog kabuuuum. Nedavno svratih kod jednog prijatelja koji je imao veoma lose iskustvo sa tim hidrogenom, pa rekoh da prenesem i ovde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije moje, juniorovo je, al u kući je:

 

e0ce6bb054ec289a6f1bc0e358d2925c.jpg

 

zdravih 30 W u A klasi sa 4×EL84, 4×ECC83 i zaboravihkakosezove ispravljačicom

 

ono dole je Zenova donacija 2×12" Alnico Philips sa sve trubicom - fenomenalni za gitaru [emoji106]

 

ova kombinacija svira oooodlično

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, Eci said:

Junior je povukao na tatu :)

Potraži mu i Orange-ovu kutiju

biće skladnije :D

junior je po broju laNpi u pojačalu optrčao krug oko tate :)

u Orange kabinetima su kineski keramički celestioni - probali.. bljak - filipsi su čudo :) jedino da obučemo kabinet u orange :) a možda i ne

7 minutes ago, Zen Mod said:

no waay Jose da sviru ko AlNICo Philipsi

 

usput - ispravljacica je najskuplja moguca - GZ34

jesvala ta je :) ostalo mi od Lebena (domaćin čovek) 4 uparene EL84 Gold Lion.. nisu Mullard, al su ipak bolje od JJ koje su unutra.. ali to kasnije, kad potroši :) virgo intacta 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bome, slušao i gledao iznutri dvije kutije orange 4x12, obe iz šezdesetih sa originalnim zvučnicima, i to uporedo (retka prilika), i unutri su i iz tog vremena u obe bili keramički celestioni (u jednoj greenback u drugoj creamback), nisu trpali alnico u te kutije ni tada, ali svejedno, alnico or not, po meni, najbolje zvučeće guitar kutije koje sam imao priliku da čujem, što se mene lično tiče bolje i od originalnih vox alnico silver bulldoga koji su se zatekli na istom mestu.

Ne kažem da zenovi philipsi ne sviraju bolje :BeerMugCheers:, nisam ni gitarista već samo prenosim kako se meni svideo zvuk, a i samo da dodamo još malo "nerd" informacija :umnik2:

Sa srećom s pojačalom, uvek lepo videt Orange-a :hyper:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...