Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

na basu vrlo agrikulturno (zemljoradnicki) zamenjeno vesanje, umesto bilo kakve 15" pene stavljeno seceno pa ukrajano, vidi se sa par metara razdaljine spoj dve strane. vidi se da je zvucnik siroce tj da ga vlasnik zlostavlja, trebalo bi da drzava nesta uradi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, grau said:

na basu vrlo agrikulturno (zemljoradnicki) zamenjeno vesanje, umesto bilo kakve 15" pene stavljeno seceno pa ukrajano, vidi se sa par metara razdaljine spoj dve strane. vidi se da je zvucnik siroce tj da ga vlasnik zlostavlja, trebalo bi da drzava nesta uradi

Bar je ostao u zemlji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dosli u posed BAS VIFA MD25WO48/08 25-1500 HZ I SREDNJI K10MD19/08 300-8000HZ.Zelja mi je da napravim zvuje 3W CLASIC po Seas nacrtima  ali kad dodju i visoki.Da cujem misljenja audiotorijuma ,predlozi sugestije.skretnice i sve ostalo sto ide uz to i da li ovo vredi stavljati u to.Kad se krene bice sve uzivo sa fotkama da se malo razmrdamo posle ove zimnoce. THE BANACANIN:D

3W.png

Fotografija-0424 (2).jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

pa valjda nas Magacioner ima take

samo bolje

 

Ja imam 4345. To je sa 18" u basu (2245) , 4343 je sa 15" (2231). Midbas se razlikuje, kod mene je 2122 dok je na 4343 starija verzija tj. 2121. Razlika je jos u tome da je 4343 Alnico. Ove kutije su i dalje kod mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prihajalo sa Alija. Voma zadovoljan kvalitetom i rokom isporuke. 12 dana, od toga 4 kod nas. Karinjenje, gpc,...

DSC_0468.thumb.jpg.419a23326bd2f18202e744fae547c19c.jpg

Sad su mi sluške kao nove. Zaslužile su specijalno pojačalo. Stiglo i to. 47 headphone amplifier. U  kitu. Pločica sa dvostrukom štampom, metalizacija, stop lak, bela štampa... Odlično. Čak i kutiče. Ne mogu da shvatim kako sve ovo za tako sitne pare.:unbelieveble: Obesmišljen je ortodoksni DIY (projektovanje, izrada pločice,...)

 

DSC_0469.thumb.jpg.c4fda2c7681b0a13ec427a943ccaf3f7.jpg

Posle jednog časa (školskog) letovanja :hammer:evo ga zgotovljen.  :happy64:

DSC_0471.thumb.jpg.49c78d4153f1fd19ada9f13ed221076e.jpg

Čak i radi!?:o Nema šuma , bruma,EMIa i  RFIa. Na prvo uvo bolje sviri nego bez njega.:P

Sledi testiranje, razni  izvori, razne slušlice, OPA rolling, razna napajanja,...

Pa onda Jovo nanovo. Novo pojačalo, pa neko cevno,...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tuberoling. Ako mogu u DACu da bockam OP Ampove mogu i lampe u predpojačalu. 

Tesla 6CC42 došla malopre. JAN GE 5670W ponovo pozajmio od @tanera i 6Н3П-ЕВ od ranije. Kad se usviraju Tesle uporediću sa 5670 koje mi bolje zvuče od rusa. Taman 2 dana praznika za igranje. Ostaviću noćas samo da svetle pa izjuta muzika. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...