Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

post-13-0-78037900-1447089981_thumb.jpg post-13-0-38173700-1447089996_thumb.jpg post-13-0-87101500-1447090014_thumb.jpg

 

Još od juče, al' ne stigoh da isprobavam nešto posebno...

Sećam se kad sam ih prvi put video u robnoj kući (u sklopu mini linije) sav sam bio raznežen i onda me pogled na cenu vratio u realnost. Doček'o malo, koju godinu i eto meni njih za siću. Inače, probano na licu mesta, sve ispravno. Sad se mislim kako da ih natrpam oko monitora a da ne bacim štampač dole...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je bar lako. turi štampač na nji ozgo

 

A, pa ne može. Ovo su mali prcvoljci od zvučnika... premalo da nosi štampač (površinski), nije ni bitno, ide monitor pet, šes' cenata levo i rešeno. I još samo neko pojačalo malo da nađem. Ono, sa kompa da imam da svirulja. Ovaj 5.1 (zapravo korišten kao 2.1) je gotov. Za pemziju. Murtav...  Palo mi na pamet da napravim sam neki zvučnik, ali...

 

 

Pajz kad može kako oćeš, ionako nije bitno...

 

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A, pa ne može. Ovo su mali prcvoljci od zvučnika... premalo da nosi štampač (površinski), nije ni bitno, ide monitor pet, šes' cenata levo i rešeno. I još samo neko pojačalo malo da nađem. Ono, sa kompa da imam da svirulja. Ovaj 5.1 (zapravo korišten kao 2.1) je gotov. Za pemziju. Murtav...  Palo mi na pamet da napravim sam neki zvučnik, ali...

 

 

Pajz kad može kako oćeš, ionako nije bitno...

 

:msn-rofl:

 

 

 

"Uglavnom to je bila pesma hajvej tu hel. Ejsidisi."

"Naravno, vi nemojte ovakav zvučnik praviti. Ovo vam je katastrofa"

Car! :D :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih se puvao sa kutijom (nije ništa spešl) da nije bila lakmus za mentalno stanje/poslovnost u lepoj našoj domovini.

 

Uostalom ko ima nagon za samopovređivanjem, bez okolišanja mu mogu predložiti da se zabavlja sa radnim zadatkom traženja firme koja će mu 

 

-na osnovu crteža u Corelu ili onom pizdinskom *.dwg fajlu

 

-od 3-4mm-skog aluminijumskog lima

 

-po ceni manjoj od prosečne neto plate u Srbiji

 

napraviti kutiju čije dimenzije možete proceniti na osnovu kutije analgina.

 

Čari čekanja na odgovor na email, telefonskih razgovora sa produkt-menadžerima, kratkih kurseva o mašinskoj obradi aluminijuma, UDBA-ških pitanja o nameni kutije je bilo na pretek.

 

Ko voli nek izvoli, ja vam predlažem idealni mazohistički poklon vašim najbližima koji će pružiti nezaboravne sate, dane, nedelje i mesece  zabave.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može i AnalGin da se čuva u kutiji dok zvrlji prazna.

Nakon plastificiranja će ići na punjenje sa all-tube mc phono preampom.

Zbog mehaničkih zahteva ovakvog pretpojačala iz aspekta osetljivosti na mikrofoniju kao i osetljivosti na RF-smetnje morao sam osmisliti ovu kutijetinu koja ima i dodatnih mogućnosti za ukrućivanje/dampiranje/whatever.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može i AnalGin da se čuva u kutiji dok zvrlji prazna.

Nakon plastificiranja će ići na punjenje sa all-tube mc phono preampom.

Zbog mehaničkih zahteva ovakvog pretpojačala iz aspekta osetljivosti na mikrofoniju kao i osetljivosti na RF-smetnje morao sam osmisliti ovu kutijetinu koja ima i dodatnih mogućnosti za ukrućivanje/dampiranje/whatever.

 

Ne bih se puvao sa kutijom (nije ništa spešl) da nije bila lakmus za mentalno stanje/poslovnost u lepoj našoj domovini.

 

Uostalom ko ima nagon za samopovređivanjem, bez okolišanja mu mogu predložiti da se zabavlja sa radnim zadatkom traženja firme koja će mu 

 

-na osnovu crteža u Corelu ili onom pizdinskom *.dwg fajlu

 

-od 3-4mm-skog aluminijumskog lima

 

-po ceni manjoj od prosečne neto plate u Srbiji

 

napraviti kutiju čije dimenzije možete proceniti na osnovu kutije analgina.

 

Čari čekanja na odgovor na email, telefonskih razgovora sa produkt-menadžerima, kratkih kurseva o mašinskoj obradi aluminijuma, UDBA-ških pitanja o nameni kutije je bilo na pretek.

 

Ko voli nek izvoli, ja vam predlažem idealni mazohistički poklon vašim najbližima koji će pružiti nezaboravne sate, dane, nedelje i mesece  zabave.

vredelo je čekati , po meni kutija izgleda odlično

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar nisu mogli upusteni srafovi na ovako debelom  materijalu?

din_7991.jpgGraphic1.jpg

Bili  bi u ravni sa povrsinom.

Čekaj malo, ovo su šrafovi s koca i konopca samo da se proveri da li je kutija sastavibilna

BTW, da li imaš neku preporuku gde bih mogao on line da naručim 60-70 šrafova M3 poput ovog koji si slikao?

A da je u Srbiji.

I da se ne čeka 4 meseca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čekaj malo, ovo su šrafovi s koca i konopca samo da se proveri da li je kutija sastavibilna

BTW, da li imaš neku preporuku gde bih mogao on line da naručim 60-70 šrafova M3 poput ovog koji si slikao?

A da je u Srbiji.

I da se ne čeka 4 meseca.

 

vezano za ovo, čisto ka info... zadnjih 4-5 paketa relacija ebay-kina-srbija stigli za manje od deset dana.

 

fingerboardsi tech-deck stigli za 4 dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako mogu još da mandžišem:

  1. Ja bi ovo eloksirao umesto plastificirao. Izbor boja je neverovatan a i bolje se hladi.
  2. Da ne fale rupe za line input? Vidim jednu okruglu veliku, valjda za kabl za napajanje ili IEC (onda ne odgovara što je okrugla), i 4 za valjda speaker konektore.

proizvod_1_45_273972340.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...