Jump to content

Na Terapiji


Zen Mod

Preporučeni Komentari

gleda li ko ?ja trenutno ne , ali mi se zence zainteresovalo , pa ja trenutno skidam snimke ...... kad se zavrsi - onda cu pogledati , kako sam i navikao - po 3 -4 epizode odjednom .....inace ne trosim vreme na TV ... nego kad nadjem neki sadrzaj , onda se ubijem :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

kao sto rekoh - ja jos nisam gledao .... sem mozda 5 min prve epizode ;al' sve mi se cini da mu i jeste uloga da bude blaziran ...... no - ocenicu kad budem gledao .ako nekog slucajno interesuje - linci za RS ( a nije Republika Srbija , mada ovi dele isto kao sto se deli na RS) na PM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako neko ima Na terapiji, meni se jako svidja, pa bih voleo da imam u kolekciji! Uostalom moze li se naci na onim torentima??? Ja ih ne posecujem ali ako neko zna gde...

fookin Mighty ZM wrote :

ako nekog slucajno interesuje - linci za RS ( a nije Republika Srbija , mada ovi dele isto kao sto se deli na RS) na PM

:blink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne gledam pederske televizije iz principa.A ni iz fotelje niti troseda

vidjo ja tebe u zadnje vreme po pederskim mestima ...... ako ces po takijem kriterijumima ...... a nisi bio ni sam , no nas je jos bilo :o ne gledam ni ja , no skidam s' neta ........ :blink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidjo ja tebe u zadnje vreme po pederskim mestima ...... ako ces po takijem kriterijumima ...... a nisi bio ni sam , no nas je jos bilo :o ne gledam ni ja , no skidam s' neta ........ :blink:

Na koja mesta mislis? Forume gde se okuplja samo muska populacija?Za Zena jedan mali test ( Gay Test)post-39-125948771262_thumb.jpgAko si primetio pojacalo imam lose vesti za tebe :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na koja mesta mislis? Forume gde se okuplja samo muska populacija?

Za Zena jedan mali test ( Gay Test)

post-39-125948771262_thumb.jpg

Ako si primetio pojacalo imam lose vesti za tebe :blink:

Bottlehead je mesto odavno pregledano od strane Mighty ZM-a :o

glede losih i dobrih vesti ....... ja imadoh utisak da mi zelis dobro ...... a u tom slucaju - zar nije svejedno sa koje strane ja uzivam

:o

PS - da se mene pitalo - organizovale bi se - ne jedna , no bar tri Gay parade u istom danu ......... pod par uslova da :

1. vec jednom prestane da se prica ko koga i kako , pa bio on politicar , peder ili straight

2. da se skine vlada i sve ove sekte koje su superslizane i supersleeze

3. da nam dodje Paypal u Srbiju

sva tri proisticu iz cinjenice da je cista hipokrizija pricati o simpatiji i antipatiji prema Gay populaciji , dok nam svima u isto vreme iz zadnjice viri politicarsko spolovilo .........

......... nema sta - lep razvoj psihoterapeutske/glumacke teme .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ti si primetio i koja je marka pojacala. Tezak slucaj. :blink: A pro po uslova koje si postavio :1 Tek ce tad da se prica2 Moze da dodje samo gora vlada. Mi smo vec propali (prodati) kao ona stvar kroz pocepane gatje, i nema nam spasa pa da ne znam kakva vlada dodje. 3. Za Pay pall me zabole kao za lanjski sneg. Sve sto ne mog da kupim ja napravim. A u vezi ostalih Jevropejskih vrednosti za kojima ceznemo, posle 4 dana u Jevropi mogu da kazem samo : Kuku nama i lele kad uidjemo u "to".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...1. vec jednom prestane da se prica ko koga i kako , pa bio on politicar , peder ili straight2. da se skine vlada i sve ove sekte koje su superslizane i supersleeze3. da nam dodje Paypal u Srbiju.....

Imas svu moju podrsku po sve tri tacke :o

....3. Za Pay pall me zabole kao za lanjski sneg. Sve sto ne mog da kupim ja napravim. ...

Aj' molim te napravi mi 4 para Hitachijevih lateralaca :blink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3. Za Pay pall me zabole kao za lanjski sneg. Sve sto ne mog da kupim ja napravim

Jel k'o što si napravio Wolfson 8740, TDA1541, TDA1543, CS8416, OPA211 ... ?Postavljena slika

A u vezi ostalih Jevropejskih vrednosti za kojima ceznemo, posle 4 dana u Jevropi mogu da kazem samo : Kuku nama i lele kad uidjemo u "to".

Možda vama, al' nama koji smo naučili da živimo od svog rada a ne od kraduckanja (kako ječe jedan "bivši vunkcioner"- eh da je stvarno bivši) i prodavanje magle, to nije za "kuku lele"Postavljena slika ... jer osim da svi nosimo kožne gaće, ne vidim drugi način da sprečimo da nas hebe svaka šuša i gde ko stigne, osim ulaska u EUPostavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..... ne vidim drugi način da sprečimo da nas hebe svaka šuša i gde ko stigne, osim ulaska u EUPostavljena slika

nece nas ni ta Evropska vukojebina spasiti od sebe samih ....... sto ce reci - domacih lopova i janjicara ........

sem ako se ne uzmemo u pamet ...... sto (blazirano) bas i ne vidim da se ikad moze desiti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas bih voleo da vas vidim da objasnite kako je zivot neuporedivo srecniji kad mozes preko PAy PAlla da kupis TDA, OPA... nekom od onih 20000000 nezaposlenih. Onih koji su posteno radili a ne kraduckali ali su im firme prodali za 3E, ili 450 000 000E ( nebitno da li je secerana ili rafinerija ili duvanska industrija..)pa ce sad na ulicu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...