Jump to content
Zen Mod

Na Terapiji

Recommended Posts

gleda li ko ?ja trenutno ne , ali mi se zence zainteresovalo , pa ja trenutno skidam snimke ...... kad se zavrsi - onda cu pogledati , kako sam i navikao - po 3 -4 epizode odjednom .....inace ne trosim vreme na TV ... nego kad nadjem neki sadrzaj , onda se ubijem :buehehe:

Za mene dijalozi su super , ali mi Miki "malko" to bezvoljno "odradjuje" gluma mi je slicna kao u 100minuta Slave . Generalno drugacija , za cetvorku.

kao sto rekoh - ja jos nisam gledao .... sem mozda 5 min prve epizode ;al' sve mi se cini da mu i jeste uloga da bude blaziran ...... no - ocenicu kad budem gledao .ako nekog slucajno interesuje - linci za RS ( a nije Republika Srbija , mada ovi dele isto kao sto se deli na RS) na PM

ja poceo prvu epizodu, ali mi dosadnodvoje pricaju do besvesti i to je to.mesec dana imam iptv pa malo vise gledam hbo. inace slabo gledam tv.

Ako neko ima Na terapiji, meni se jako svidja, pa bih voleo da imam u kolekciji! Uostalom moze li se naci na onim torentima??? Ja ih ne posecujem ali ako neko zna gde...

fookin Mighty ZM wrote :

ako nekog slucajno interesuje - linci za RS ( a nije Republika Srbija , mada ovi dele isto kao sto se deli na RS) na PM

:blink: