Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

3 hours ago, Woland said:

Zamenske igle za 681EEE su kurton.. probo.. jedino da nađeš NOS a da ne košta bubreg.. ako hoćeš zamensku, poslaću je po Groznom ako je nisam bacio

ljubi te brat, aj vidi jel negde pretekla dok ne stigne prava. fala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, ninja said:

Fali mu jedna stvar, i to izmedju nogu ... :loleverybody:

 

 

 

Ram na tocka sa benzinskim pogonom :)

ma nije to za mene, ja sam komformista na 4 točka.. probo - duva, žulja, izaziva da ga očepiš.. oduzeli mi automatika kad sam imao 13-14, učio da vozim trotoarom i zakucao se u prozor što ga neka baba otvorila (otvarao se napolje)..

2 minutes ago, sir Oliver said:

Sve ti je to kompenzacija za onu stvar. Ja imam najveće kohones jer su mi zvučnici ubedljivo najmanji nma  vorumu

deder korpus delikates, pusti praznu priču :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quote

ma nije to za mene, ja sam komformista na 4 točka.. probo - duva, žulja, izaziva da ga očepiš

@Woland:svidelo bi ti se ovo,4 tocka,Cosworth motor,ima ga u kit(ama) da se kupi,malo DIYoravanja nije na odmet da se sklopi,zvuk ko Harley bes auspuha,skines volan kad udjes negde...,juce uslikao drugara kad je odlazio od mene...nabavis onu koznu kapu sto su imali tenkisti,pilotske ocale iz prvog svetskog rata,neke dugacke kozne rukavice, i ti si najveca masha u civilu..jos da ima smisla staviti radio u to cepas recimo ZZ Top Tush....ide ko blesavo,potrdjuju i vlasnici rasnih sportskih kola kad ih provozaju u tome :D

phaeton dutton.jpg

phaeton dutton 2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AT95 montiran,usvirano,malo zezancije sa VTA nije na odmet,rezonancija rucka-zvucnica 7Hz,nije bas najoptimalnije ni sa AT,posto su mu opruge od vesanja izgleda oslabile vec na jednoj strani,stavio sam podesavajuce siljke ispod njega (3 komada),ovo je bio najveci pomak,zvuk se (konacno) "otvorio",nakon zezancije oko matova:originalni,pluta-guma mesavina 50%/50% 2x2mm,ostao sam na pluti od 4mm....

75.jpg

75 2.jpg

75 3.jpg

75 4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...