Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

bregar

Prevara?

343 posts in this topic

sram vas bilo - taki recnik na vorumu ...... ;);)

Ma to nije ništa! Trebaš ćuti vokabular kad me zajeb...pardon, kad me zafrkava ona traka sa CDM mehanizma! ;) One likove iz kalendara nabrojim redom sve do jula... ;)

E jebiga, opet idem da se samokaznim sa jednim mrs na pivo!!!Visoko stovani Zen moderatoru da li je dozvoljeno kaznu prosiriti sa kaznjavanjem mog prijatelja jer nesto mi se ne da da sam odmarsiram na vopi???Pozz.

Ako si mislio na mene (a i ako nisi! ;) ) dobrovoljno se javljam da prijateljski podijelimo kaznu! ;)

One likove iz kalendara nabrojim redom sve do jula... ;)

Немој тако, код мене је календар са возачима Формуле 1 ;).дискО_Сту

Немој тако, код мене је календар са возачима Формуле 1 ;).дискО_Сту

U tom kalendaru bi mi brzo usfalilo imena! ;) (zapravo i ne psujem toliko, ali nije tajna da ipak opsujem)

dobro, nije bilo interneta, al bio onaj Startpa bili svedski akcioni: hopa cupa u krevetu, dozivljaji peraca prozora.a koji tek dozivljaj kad odes u bioskop partizan ;) od toga mi je jedino bio bolje bilo odlazenje u 20. oktobar kad se davao brus li, a sala puna cigana ;)

dobro, nije bilo interneta, al bio onaj Startpa bili svedski akcioni: hopa cupa u krevetu, dozivljaji peraca prozora. 

А " Мазурка "  или тако некако?дискО_Сту

Pre toga je u Partizanu bila odlicna fliperana a program hongkonski akcioni (sa Romovima kao dominantnom publikom) a svedsko/dansko/svapski akcioni program je bio rezervisan za Slaviju koja je nesto kasnije srusena. Naravno, i u Slaviji je dominirala ista publika ;)

Izlazi Ganci iz bioskopa i sreće ga sabrat.-Sta si gledao?-Bem li ga. Nit jebačina nit tepačina. Čisto psiički nešto.