Jump to content

REC RA-610 , da li je ovo raritet svetske klase ???


kikili

Preporučeni Komentari

REC RA-610Ispravan , originalan , odlicno ocuvan . Posle njega je proizveden i ROTEL RA-610 , istog izgleda i funkcija . Sustina nije u Rotelu jer njih ima puno sa tom oznakom , nego u oznaci REC ( ROLAND ELECTRONICS COMPANY ) .Molim clanove za tacne informacije bez nagadjanja i pretpostavki .Iz Rotela ( UK i USA ) sam dobio neku tehnicku dokumentaciju i ponudu za otkup ovog uredjaja tj zamenu za druge komponente.Voleo bih da cujem jos neka misljenja i vise informacija ako postoje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo ce preraste Weiss 202 temu :DBiJo oglas na KP gde mr. xox trazi 10.000 jura za raritet zvani REC RA-610, dok se u isto vreme kod nekihnepismenih 'olandeza REC RA-810 prodaJo za 75 istih onih evropejskih jura.Kopiran post sa Ljubinog foruma. Molim bez nagadjanja.post-9-0-95782800-1352161642_thumb.jpgAj' se zabavljamo. Vlasnik oglasa, par dana kasnije...post-9-0-24959700-1352162813_thumb.pngkikili, daj da vidimo serijski broj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He, he, i ja imam pojacalo za tamburu, D Larios 60, pominjah ga pre neki dan. Nema ga na google.Kol'ko li ono tek vredi kada ni gugi nije cuo za njega? :unbelieveble:

Eeeee, Uha8urx, vrijedilo bi da je iz tog Lariosa kasnije nastao Rotel.....ili bar Maršal... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U cemu je problem i zasto oglas ako vec Rotel daje 10000 Eura za otkup. :msn-rofl:

Nisam vidio nigdje da je ponuđena hiljadarka?Tko je spomenuo Weiss thread? Hehehe Opet isti komentar: Vrijedi točno onoliko koliko je netko spreman platiti za njega. Sve ispod toga je pušiona u prodajI i sve iznad toga otkazuje prodaju. :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srbija zemlja unikata, prvo onaj MOSVET Rotel, sada Roland.

REC RA-610Ispravan , originalan , odlicno ocuvan . Posle njega je proizveden i ROTEL RA-610 , istog izgleda i funkcija . Sustina nije u Rotelu jer njih ima puno sa tom oznakom , nego u oznaci REC ( ROLAND ELECTRONICS COMPANY ) .Molim clanove za tacne informacije bez nagadjanja i pretpostavki .Iz Rotela ( UK i USA ) sam dobio neku tehnicku dokumentaciju i ponudu za otkup ovog uredjaja tj zamenu za druge komponente.Voleo bih da cujem jos neka misljenja i vise informacija ako postoje.

Da li možeš da skeniraš tu tehničku dokumentaciju i postaviš je ovde?Malo mi je čudno da su ti poslali ponudu za zamenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Xebi ga, KikiiIspamovali ti mi temu, a nitko nije dao nijedan koristan link ili mišljenje. Nemo se ljutiš zato - mi ti to tako od milja! :)A u međuvremenu se uvijekj netko nađe da mu dojadi blebetanje i da poneku korisnu rečenicu. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Roland je neka ezoterija?Inace je skupljeno ispred kontejnera,i vredi silne pare,ali nije na prodaju,nego samo tek eto:)A fabrika nema u kolekciji taj 700.000 iljaditi primerak,pa su se bas dobro zagrejali.Jednom su tako i kod mene kruzili helikopterom,ali ja ni da cujem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...