Jump to content

HI -FI Show Holiday Inn


shuca77

Preporučeni Komentari

Zašto ..? ...mislim, posle HI-AND-a, bežični life style na bazi najnižih X** modela. To je model Hi-Fi centra za žene. Sve u jednom + WiFi router.

Necemo unapred da pricamo dok ne cujemo ta Xeo. Jel dolazish u Holiday Inn
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanimljivo, organized, polite...Uvek me obraduje što se vratim u pećinu bez neizdrža...Ima ga prema nekim drugim project-ima zvuka što se tiče, ali to nije za ovaj thread...Možda odem još jednom, posle 16 da čujem ML... Iz poznatih razloga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo me ponovoznaci, od sve one hifi kozmetike izdvajala su se dva sistema mcintosh sa nordost kablovima (audiomax?) i gryphon sa nekim tannoy zvucnicima (audiophile) i taj zvuk je za mene bio fantastican.audiomax je ustvari doveo nekog danca koji je prezentovo strujne kablove i nekakve podloske za uredjaje. tu je bila i najbolja muzika.audiophile je imao i slabiji sistem sastavljen od cambridge audia i slabijeg tannoya i taj sistem mi je bio najbolji za novactakodje, jako dobar zvuk za novac se mogao cuti i u player-ovoj sobi gde je svirao roksan i mali kef. nevidjeno mi se svideo neki roksan integralac, ne znam oznaku, ali znam da kosta 1800e.inace, player je bio ubedljivo najprofesionalniji i najljubazniji ucesnik sajma. mladja standardan i veoma realan u predstavljanju onog budzet dynaudia, a bgb studio i av impuls promasaj. koji su moj oni dolazili nije mi jasno.onehifi i 4audio me razocaraliaccu amplifikaciju sam slusao par minuta i rekao cao (soba uvek prazna)ranko je postavio na prvi pogled siguriska kombinaciju, opere i unison lampasa, ali je meni to zvucalo mlako i bez enrgije, nekako mlitavomnogo vise paznje je privukao nuforce sa monitor audio zvucnicimanu force-300e, zvucnici oko 900 i audiolab cdp, odlican setup za malo parasve u svemu nista narocito osim audiophile sobe koja me bas odusevilaodluka da se uredjaji prezentuju i u hotelskim sobama je katastrofalna. tesno, vruce, otvarala se vrata pa se zvukovi mesali iz drugih soba, u nekim trenucima slusanje je bilo nemoguce. losa odluka, veoma losa.od forumasa nikog nisam prepoznao, jedino sto mislim da je jedan debeli glavonja koji se stalno nesto trtio bio ljuba, ali nisam siguran

post-115-0-79526900-1352036985_thumb.jpg

post-115-0-38350100-1352036999_thumb.jpg

post-115-0-98433900-1352037029_thumb.jpg

post-115-0-88090900-1352037223_thumb.jpg

post-115-0-28986100-1352037244_thumb.jpg

post-115-0-90463400-1352037263_thumb.jpg

post-115-0-03781300-1352037337_thumb.jpg

post-115-0-81379000-1352037354_thumb.jpg

post-115-0-42133600-1352037370_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bio je ja mislim jednom na sajmu westminister (ili nesto slicno) i svirao bas sa ovim mekovima, a jednom je bio i nautilusali to je bilo nekad dok je sajam jos i licio na nesto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kablomani su imali jedinstvenu priliku da cuju uticaj strujnih kablova na zvuk koji je prezentovao gost iz dansketo je bio mozda najzanimljiviji momenat prvog dana

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kablomani su imali jedinstvenu priliku da cuju uticaj strujnih kablova na zvuk koji je prezentovao gost iz dansketo je bio mozda najzanimljiviji momenat prvog dana

Vrlo Zanimljivo !!!Tako reci da mi je skoro pa zao sto nisam bio prisutan tim experimentima sa strujnim kablovima !Pitanje :Crni , da li je taj efendija iz Danske experimentisao samo sa raznim strujnim kablovima od zidnog stekera pa do pojedinih uredjaja ili je mozda isao i dalje sve do banderskih kablova i tako redom dalje ?Pozdrav ! :BeerMugCheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...