Jump to content

Aeromiting


gidjga

Preporučeni Komentari

Mislo sam da dodjem sa klincem, ali prosli put je bila stravicna guzva.Koliko sam shvatio program pocinje u 10h, jel moze da se udje ranije, ako nista da se pogledaju avioni, naoruzanje itd.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...i ja sam veoma ponosan na činjenicu da živim u zemlji koja je poslednja u regionu po svemu, pa i po redosledu bombardovanja...

žalibože armadu gde treba da odeš na aerodrom da bi video normalan borbeni avion, ranije je bilo dovoljno da podigneš glavu i čekaš oko pola sata...ne računam pri tome junačkih 78 dana...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za one koji dolaze,put od centra Batajnice će biti zatvoren ,cirkulisaće autobus na svakih par minuta ,najbolje je doći beovozom ili nekim gradskim do Batajnice pa odatle pomenutim autobusom do aerodroma ,karta je 200 ili 300 din nisam baš siguran.Za ostale komentare stvarno nemam snage........umoran sam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Желим свима да уживају на митингу,а извођачима ведро небо и исправну технику.Нећу на жалост бити присутан због обавеза на послу....А за ове хероје што праћкама обарају светску авијацију имам само питање где су били оних 78 дана и да нису можда они били ти оператори на праћкама?Проблем у овоме друштву је што су изгледа сви Начелници генералштабова ,недај боже да неком процури славина,подависмо се,јер нећемо наћи водоинсталатера од толиких стратега :nonono: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Žurka se nije završila ali su se neki ipak vratili. Zadovoljni onim što su piloti pokazali ali nezadovoljni organizacijom.

Grad Beograd je opet zasrao stvar. Prevoz je išao slabo do nikako. U 706 sam ušao na Zelenom vencu samo zato što sam stao tamo gde treba da iskrca putnike. Kad je rulja videla da smo ja i devojka ušli i seli, krenuli svi da trče od regularne početne do mesta gde je stajao. Katastrofa. Nisu ljudi stoka, nego su naterani da se ponašaju kao stoka. Umesto da autobus ide na svakih 5 minuta, on ide na 20.

Đilase, jebem li ti... (popuniti po želji)...

Pošto sam video kolika rulja polako kreće kući, otišao sam odmah posle mađarskih Gripena. Dakle, negde oko 13:30, možda malo jače.

Eurofighter 2000

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

I kad je prizemljen...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Loša organizacija obuhvata prevoz ali i neke stvari unutar Aeromitinga. Šteknuli su se maksimalno za ozvučenje tako da ako si stao 20 metara dalje od zvučnika, a nisi imao program u rukama, nisi znao ni ko leti. Ako ne poznaješ avione, možeš samo da se diviš buci mlaznih motora. Kanti za smeće je bilo previše malo, a tamo gde ih je bilo, nije ih praznio niko. Neću bre da bacam smeće na zemlju. Hoću u kantu, ali cvrc bato. Ne može :)U svakom slučaju, čestitke izvođačima. Svetla tačka aeromitinga. Sve ostalo je sporedno. Žao mi je bilo što nisam mogao da si priuštim da ostanem do kraja. Eto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve osim prevoza i nepazljivih roditelja bilo je 0k. kao i za svaki 100k+ dogadjaj,najpametnije je ubosti dobru hladovinu i sacekati da se guzva razidje. mala,klinac i ja krenuli smo pjeske oko tri ka Batajnici,i do pola puta nailazili na vec napunjene autobuse. na samom terenu sve je proslo pristojno,ali izgleda da nam bas ne lezi organizacija prevoza pa treba biti skroz spreman na tabane. tajfun i strizi su me odusevili,ici cu i sledeci put samo drugacije putujuci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je su obrisane suze za propalim firmama tipa DMB, IMR itd? E onda da se vratimo na vizuelni prikaz danasnjeg letackog dana...

Ovo je Italijanska letacka ekipa, po meni najatraktivniji ucesnici danas. Izuzetno lep nastup "Eurofighter"-a a kasnije jedne teske

transportne (elisne!) grdosije koja se okretala kao da je najlaksi takmicarski avion. Sjajno za gledati: na ledjima i svega dvadeset - trideset metara od zemlje, prelepo. Slicica grdosije sledi.

Italijanska letacka ekipa

Postavljena slika

Eurofighter na sletanju

Postavljena slika

Izuzetno poslusna grdosija. Nazalost vec sam se udaljavao te nemam slicicu dzina na ledjima...

Postavljena slika

Tu je naravno i zenska polovina ekipe domacina, to jes' nasa. Telefone sam uzeo ali ne delim, dzaba pitate

Postavljena slika

Dok sam skupljao brojeve telefona, odjednom i nicim izazvana, stvorila se vanzemaljsa letelica

Postavljena slika

Srecom brzo smo postali prijatelji jer pricamo istom kamerom to jes' proizvodjacem :)

Postavljena slika

Najkrupnija ptica je bila ova. Ovo je stotine tona cig... ovaj namirnica prevezlo ranijih godina

Postavljena slika

Nastvak sledi..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes dobro i pravo pitanje. Malo ili ni jedna.

Jos jedan interesantan letac je bio gost iz Slovnije, elisni jednomotornjak, dosta pokretljiv. Uzlece sa piste 300m

Postavljena slika

A glavne zvezde je bilo tesko uhvatiti i docarati staticnim snimkom sta umeju/mogu. No evo par fotki.

Na kraju je i samostalni let jednog od clanova grupe i konacno sam shvatio sta imaju nacrtano s donje strane letelice...

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

I puno ljudi da ih pozdravi

Postavljena slika

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...