Jump to content

Aeromiting


gidjga

Preporučeni Komentari

Skup aviondzija :sporty095_2: Najrecniji su kada ih pustis da lete kako zele, a ne po pravilima ;)Lep provod, nisam u mogucnosti da vam se pridruzim... (mada mi je zalije sto ne mogu da stignem 16.9. na Track Day u Navak-u, da vidim kako ide moj autobus)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo jedne lepe mašine ..ide po vazduhu ko voz po šinama . Naši bi trebalo da nabave jedno dve tri eskadrile i to one protivpožarne verzije koje su jako jeftine .

Mali off - kako kazu, te protivpozarne verzije mogu da nose od 40 do 50 tona vode. Taman da tu smestis celog Avaksa sa sve gorivo i pratecu opremu...Cisto mi je onako palo na pamet jer nista nije slucajno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mali off - kako kazu, te protivpozarne verzije mogu da nose od 40 do 50 tona vode.Taman da tu smestis celog Avaksa sa sve gorivo i pratecu opremu...Cisto mi je onako palo na pamet jer nista nije slucajno.

ja sam mislio na SU-35 protivpožarna verzija ...mislim da postoji i protivpožarna verzija iskandera ....mada što se tiče tih proizvoda , najače preventivno protivpožarno dejstvo ima s-300 Nije neka baš situacija da se kupuju borbeni avijoni , ali izgleda da zbog nekih propisa se to mora imati ili plaćati druge da to rade .Nisam baš najsretniji kad se kaže da će namenska industrija da radi punom parom , ipak oni ne proizvode bombone i čokolade .....pogotovo za izvoz .....a opet napravili smo kuću nasred puta pa je valja i braniti .

Uhapšen komandir akro grupe koja treba da nastupi na aeromitingu :)http://www.vesti-onl...gu#comment-info

Lako može da se desi da ti migovi što slete i da ostanu tu gde jesu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bicu tamo,volim avione i sve letece aparate. ako neko zeli da pogleda razvoj ruske avijacije neka na yt potrazi Wings of Russia. ima 18 rekao bi dosta realno komentarisanih 45ominutnih epizoda,u kojima ruski komentator na engleskom sasvim pristojno uporedjuje ruske uspjehe i promasaje sa svim ostalim-mahom americkim. u par slucajeva englezi posvjedocise-cak preskromno. meni se dopalo,odgledao svih 18,pa cu dace Bog i ove za jubilej. pozdrav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...