Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

Čini mi se da su dve poslednje oznake vezane za osvetljenje prekidača: prva za oblik a druga za boju. Ja ne bih da svekli, pa sam ostavio prazno. Piše da ostavim blank za neprosvetljen. Il' se varam možda?

aham, pa onda ok..ucinilo mi se ondak..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da ponovim.Do kraja ove sedmice cekamo odprilike konacan spisak pa u nedelju(najverovatnije) shaljem mejl sa spiskom prodavcu da vidimo koja je cena kolicine koju budemo sakupili(mozda bude i neki popust poshto je lepo krenulo).Cisto da naglasim ,Shone je pitao za 19milimetarske tastere (u razmeni poruka sa prodavcom koje sam prikazao na pocetku ove teme)tako da mozemo ocekivati i mozda malo vecu cenu poshto smo svi zaintresovani za 22milimetarske.Kada dobijem odgovor javljam tacne cene.Od sledece sedmice (kome bude odgovarala cena )bi trebalo da se krene sa uplatama,najkasnije do desetog jula da bude sve isplaceno.Od sledece sedmice mogu josh da se prijavljuju zaintresovani ali imajte na umu da mozda necu imati vremena da shaljem upite ako bude intresa za neke vrste tastera koje se do tada ne pojavljuju na nashem spiku.U takvom slucaju moracu da zaokruzim neku cenu pa ce se koriguje kada budem slao na adrese .Molim vas nemojte neko da misli da cu ja da zaradjujem na ovaj nacin.Molim vas sve koji ste na spisku proverite dal nije doshlo do greshke slucajno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možemo samo da ti alalimo na trudu. Toliko od mene :BeerMugCheers:

Nauci bre taj turski vec jednom, dzaba onol'ke serije... Alaliti je oprostiti/prezaliti, a bravo/cestitam je aferim ! C,c,c.. Bruko ! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam kontao ono "alal vera" što je kod nas postalo kolokvijalni izraz za "bravo/čestitam". Ali, ako ti kažeš da nije, ko sam ja da se bunim ? :DDakle, be aferim crni kaurine :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu nešto ne valja :rofl:Ešek ne spada u tu grupu. Sudžuk, ekmek i taze đevrek može, a posle toga baklava taman :D Sve bi gu izeo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ako ne odradimo HVALA

:drinks:

Inace priupitao sam lika mejlom cisto onako koja bi bila cena 20-25 mozda 30 komada L22FZAR230V u razlicitim bojama, kaze L22FZAR230V[/font] $7.80! Valjda zbok kolicine je malo niza od one shto je rekao Shonetu za 19 milimetarske.U svakom slucaju cekamo nedelju pa da vidimo tacnu cenu ze sve zaintresovane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slao sam mejl prodavcu pre 4 dana ali nisam dobio odgovor zbok moje greshke :frusty:. Nisam primetio da je doshlo do greshke u slanju i mejl nije otishao.Danas sam poslao ponovo da se dogovorimo oko uplate i da vidim koja bi bila cena za transport do Srbije.Uglavnom ako bude postignut dogovor, racunajte da bi trebalo krenuti sa uplatama od sledece nedelje i da se zavrshi do petka iste nedelje (znaci 5 dana da traje uplacivanje).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo odgovora koje sam dobio na pitanja uvezi prekidaca od prodavca:(molim nemojte zameriti na gramatici i samom sastavu pitanja jer engleski mi nije jaca strana)

Dzile :

Hi

I from Serbija.I intrest for 20-25 maybe 30, L22FZAR230V to disperse the color push button.How much does this amount- a piece?

Please tell me can i am pay Intesa Internet card?I do not have Paypal.

Best regards

[email protected] :

Hello Vladimir

Thanks for you letter. about the offer please kindly check following offer.

L22FZAR230V $7.80

If you have any questions about what I am looking for feel free to contact me, all my information is found below.

Dzile :

I organized a group buy in the Forum.Intrest is approximately :

L22FZARW230V 2 pcs

L22FZARB230V 2 [/font]pcs

L22FZARW230V 2 pcs

L22FZARG230V 1 pcs

L22FZARG230V 1 pcs

L22FZSRW230V 2 pcs

L22FZARW230V 1 pcs

L22FZARB230V 1 pcs

L22FZARG230V 1 pcs

L22FZARW230V 2pcs

L22FZARB230V 2pcs

L22FZARW230V 2pcs

L22FZA230V 2pcs

How much is this all?For three days with words exactly what I want to buy .I have not Peypal card .Can do I pay the bill to you or across the internet Visa card?How much should I pay for delivery in the Serbia?I ask you to answer my questions.Thanks.

[email protected] :

Hello Vladimir.

Thanks for your letter please kindly check following. about the Paypal don't need the card only need registration number will can do payment.

L22FZARW230V 2 pcs $7.80[/font]

L22FZARB230V 2 pcs $7.80

L22FZARW230V 2 pcs $7.80

L22FZARG230V 1 pcs $7.80

L22FZARG230V 1 pcs $7.80

L22FZSRW230V 2 pcs $7.80

L22FZARW230V 1 pcs $7.80

L22FZARB230V 1 pcs $7.80

L22FZARG230V 1 pcs $7.80

L22FZARW230V 2pcs $7.80

L22FZARB230V 2pcs $7.80

L22FZARW230V 2pcs $7.80

L22FZA230V 2pcs $7.80[/font][/font]

The samples total: 163.80[/font]

The ship cost will be approx. $80.00[/font]

Total:243.80USD[/font]

If you have any questions about what I am looking for feel free to contact me, all my information is found below.

Dzile :

In my country (Serbia) Peypal not function.I dont know why , does not work. We have to find another solution for depositing money .Complicated, but what can I :-)

Best regards

Na ovo pitanje nisam dobio odgovor vec par dana.

Pitao sam Shoneta shta mu dode registration number ,tj. shta je hteo prodavac da kaze u ovom zadnjem mejlu , kaze da ne zna.Ako ima nekog voljnog sa Peypal karticom da mi pomogne oko placanja bio bi mu zahvalan.Da ja sakupim novac i da prebacim na njegovu karticu pa da prodavac skine sa njegove kartice.Ili mozda ako ima neko ideju kako da reshimo ovo placanje neka da predlog.Shone kaze josh da obratim paznju da mi ne shalje kurirskom sluzbom jer cu platiti shpediciju.

Poshto se ovo iskomplikovalo a ja idem na odmor od ponedeljka do petka (5 dana) ,ostavicemo uplacivanje za kasnije (od 23. Jula ).Izvinjavam se shto je ovako ispalo .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naručuje se 21 prekidač.80/21=3,8 $ - poštarina po prekidaču. U odnosu na to koliko je prekidača ko naručio, toliko će platiti poštarinu.Molim cenjeno pučanstvo ako se novac bude uplaćivao u dinarima (što je vrlo verovatno) da uplaćuju po gornjem kursu dolara.Dakle, naručio sam 2 prekidača (15,6$) + poštarina za njih (7,6$) ... 23,2$

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naručuje se 21 prekidač.

80/21=3,8 $ - poštarina po prekidaču. U odnosu na to koliko je prekidača ko naručio, toliko će platiti poštarinu.

Molim cenjeno pučanstvo ako se novac bude uplaćivao u dinarima (što je vrlo verovatno) da uplaćuju po gornjem kursu dolara.

Dakle, naručio sam 2 prekidača (15,6$) + poštarina za njih (7,6$) ... 23,2$

Mogao bih ja da platim PayPal-om.

Kurs sa koji mi banka skida pare je: Prodajni kurs NBS-a + 4% tako da bi ako se ide preko mene trebalo tako da se racuna iznos, plus trebalo bi da se uplate izvrse u roku dan-dva zbog varijacija kursa

Pozdrav Misa

p.s. idem na odmor 30.07.2012 pa bi to trebalo da se resi do tada ili posle oko 20.08.2012

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super Mišo :)

Evo kalkulatora kursa na dan za sve da proračujanu.

http://www.nbs.rs/ex...pts/ondate.html

Miša će nam sada poslati PP sa brojem telefona i brojem računa.

Izračunajte koliko kinte ste dužni dodajte 4% za PayPal fee i toliko uplatite na Mišin račun. Kada uplatite, obavestite Mišu porukom ko ste i koliko ste uplatili. Hajde da završimo sve do sutra da može što pre da se naručuje.

Mišo, molim pp :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad sam gledao. Prodajni kurs (gornji) je 94,1046. Hajde da računamo da poraste na 94,2 za dva dana. Oni koji su naručili 2 prekidača treba da uplate na Mišin račun 2274 dinara (cena prekidača+poštarina+4%), a oni koji su naručili jedan prekidač 1137 dinara. Na višu cifru možete zaokružiti po želji :)Sve ukupno do sutra Miši treba da legne na račun 23877 dinara ako svi izvrše uplate. Po kursu od 94,2 to je tačno 253,47$ (od čega je tih 10$ više za PayPal fee od 4%).Samo da ponovim, obavezno čim uplatite pošaljite poruku Miši sa forumskim nick-om sa i tačnim iznosom uplate.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...