Jump to content

Babelfish J2 - Woland Edition


Woland

Preporučeni Komentari

To je bre sve šminka - image. Najbitniju stvar tu radi Zen.P.S. Prave nogice sam video kod Lea: čovek je napravio jednostavan sistem da im se podešava visina. Ovo moje je prosto, po seljački: kupiš gotovu šipku isečeš i malo obradiš glodalicom. Našla se tu i metalna cev koju sam malo naoštrio, parče gume i zvekneš čekićem (nisam hteo da kupujem onaj filc za noge od stola - delovao mi je jadno).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravljena nova prednja ploča. Sečeno na water-jet-u, ivice obarane glodalicom, Leonardo uradio odličan posao na brušenju i ravnanju ivica, majstor Žika iz Niš eloksirao i naposletku Leonardo izgravirao. Rezultat je odličan, u prirodi i bolji nego na fotografijama:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Besno i dekadentnoBaš kao što volim :D

Neko bi rekao - bahato, al' meni se sviđa ovo Tvoje: Dekadentno :)

Svaka cast.Ovakav kvalitet do sad nisam video. Jel to rucno bruseno sa smirglom ili....?

Nije ručno, mislim da jeste šmirglom. Pitaj Lea.

aaaaaa neeeeee! to se ne pita! pa gde to nadje da ga pitas bre...ccccc :D

Š'o? Nek' pita čovek, mogu ja i da slažem, da se okitim tuđim radom :)

Ko je Žika? Kontakt?

Ne poznavaš Žiku iz Niš, Sire bre? Iz Vojvodinu da Ti vikam majstor Žiku, a eve ti gi u komšiluk! Ću ve spojim, evegitigi :)http://antanis.synthasite.com/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Napravljena nova prednja ploča. Sečeno na water-jet-u, ivice obarane glodalicom, Leonardo uradio odličan posao na brušenju i ravnanju ivica, majstor Žika iz Niš eloksirao i naposletku Leonardo izgravirao. Rezultat je odličan, u prirodi i bolji nego na fotografijama:

Postavljena slika

:baklja: :baklja: :baklja:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

U smiraj dana 22.01. leta gospodnjeg 2013, u miru i tišini nevelike radionice u blizini Rimske tvrđave u Baču, rodio se moj Babelfish J2.

 

Trudnoća je prošla mirno, bez stresa a sam porođaj neočekivalo lako i bezbolno, ako se izuzmu povremeni ljutiti pogledi bačeni preko naočara, u pravcu Vrbasa glede loše narezanih, pogrešno izmerenih, slabo pričvršćenih trica i kučina uzrokovanih mojim majstorskim umećem :) Sve ostalo je teklo glatko, polako i kako bi osmanlije rekle - sa merakom :)

 

Novorođenče sam propisno očistio, promenio vidljive šrafove novim i pustio ga u život. Desila nam se ljubav na prvi pogled, ali o tome malo kasnije, prvo one najtvrđe slike (ništa erotika, odmah hardcore :) )

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veliki Guru iz Bača je zaista doveo J2 u ravnotežu sa univerzumom :) Ljubav se osetila odmah posle prvih taktova. Bilo je... ne preterujem kada kažem da sam prvi put otkrio neke zvuke u dobro poznatom materijalu, ustanovio da moj gramofon kog često slušam ima loše uzemljenje :) da J2 sa lakoćom reprodukuje različit materijal - klasiku, klasičan rock, heavy, akustični jazz, pa čak i zvuk sa SBB D3 routera je zvučao ubedljivije.

 

Pomak u kvalitetu zvuka je izuzetno velik. J2 je zamenio Sony TA-N80ES. Svako poređenje sa njim je besmisleno - na štetu Sonyja, koji i nije tako loše pojačalo.

 

Evo malo i erotike :)

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...