Jump to content

BB DAC - AK4396


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 168
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

jel to bas tako ide :whistle2:na DAC pdfu prvo po redu dolazi MCLK...odozgo nadole.. a na kraju LRCKIli gresim :crying:

Ne grešiš, neg ima na toj pločki i neka via i sl... ...baci pogled na sliku u prvom postu u temi, biće jasno.Ne znam zašto mi se čini da će i tvoj da svira preko I2S koliko večeraske... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da update-ujjem stvar: bije teralink sa AK dacom na linux-u (voyage mpd) kontrolisan preko win-a, a sve spremno za remote android play :D

evo kako izgleda player client za win kod men`

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

230/1x9V AC, ~3VA (2 kom. za digitalni i analogni deo) za DAC i 230/2x12V AC, 10VA za bafer

 

Ja nemam izlazni deo stock (imam bafer + LP filter sa odvojenim napajanjem) pa sam koristio 7808 kao predregulator za 1117 za 5V, negativni nisam ni stavljao.

 

Ako imaš odvojeni bafer sa nezavisnim napajanjem ne treba ti -12V na PCB-u za DAC, on služi samo za napajanje izlaznog OP-a. Ako budeš ovako radio, rekni da ti kažem gde ti treba kratkospojnik na PCB-u i kako da spojiš trafo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Jeste! Moj je u ovoj formi, sa SE baferima sa kaskodiranim BF862 na izlazu,  i filterom prvog reda na nekih 130kHz.

 

http://www.diyaudio.rs/topic/1081-čime-se-zanimam-ovih-dana/?p=196531

 

Šoba se odlučio za OP na izlazu (neki namunjeni), samo još da ga nagovorim da ga gurnemo malko u A klasu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...