Jump to content

P: Behringer SRC2496


chakija

Preporučeni Komentari

Na prodaju moj behringer koji nije radio posteno ni 3 dana. Zbog moje gluposti, otišao mu je PIC čip . Ostatak dac-a je funkcionalan (možda Zen može da doda koju pošto je trenutno kod njega)..Cenim ga 35e pa ako ima volje da se poigra sa njim, može za male pare da ima odličan DAC.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Na prodaju moj behringer koji nije radio posteno ni 3 dana. Zbog moje gluposti, otišao mu je PIC čip . Ostatak dac-a je funkcionalan (možda Zen može da doda koju pošto je trenutno kod njega)..Cenim ga 35e pa ako ima volje da se poigra sa njim, može za male pare da ima odličan DAC.

Ako je pic problem mogu iscitati moj i uprogamirati novi , ako zelish ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gde's ti Bregar , covece ?

Privremeni radovi :) (prezivljavanje)Zen sugurni ste da je samo pic , ako je samo on mislim da je 16f486 ili neki slicni najverovatnije imam i pic po kuci ,prognem i shaljem. ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

javnem do uvecenemam oznaku ovde no zapisano u radionici , gde je i spravapo semi je 16f873po merenjima sve ostalo je zivo

Ne morash da gledash otvoricu moj , bilo mi je bitno da si siguran da je on.Definitivno 873 , ali ga nemam .U Kelcu su na LSD cenama ,a Mikroelektronika ga nema . Sad ili saljite Chakijin ili da jurimo neku normalnu cenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd ce vidimo po radnjama josda se nadamo da je Chakijin samo pobrljavio ?

Pa ja sam za probu , isprogramiram turim u moj dac vidimo , pic-ovi inace nisu tako osetljivi na ESD ali sam ih imao zblesavljenih par komada.Zao mi je da ga pokloni za 35 e
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ne uspe reprog, mozda bi prava stvar bila manuti se tog PIC-a. Sa AK439x chip-om se izvanredan DAC pravi i bez PIC-a. Isecka se par vodova, preveze par veza, malo se prepravi napajanje, ubaci novo izlazno kolo, i eto je klin corba... :DJedino sto ce gomila nepotrebnih dugmica na prednjoj ploci postati zaista pasivna... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to naravno , ali je posle cena u prodaji ista kao i sad nazalost ,pa sve i da 30X bolje zvuchi.

Chakija ga prodaje zato sto ne radi a ne zato sto mu se ne svidja - ako reprog uspe nema nista od prodaje... :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes ti siguran da je sadržaj pic-a čitljiv na izvolte?

Naravno da nisam pa sam zbog ove ishitrene nepromisljene ponude na brzaka in line pecnuo pici evo conf-atako da mi se cini da u clone opciji moze da radi

post-138-0-54490400-1338740529_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Joj, ko bi rekao da se posle toliko vremena javilo potencijalno resenje :)Naravno da ga prodajem zato sto ne radi kad nisam posteno ni cuo kako radi. Problem je sto mi se vec javio kupac. Nadam se da ce razumeti ako pokusamo da ga namestimo i da u tom slucaju odustanem od prodaje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Pošto se kolega bregar ne javlja još od juna, ima li neko ko bi mogao da odradi ovaj posao mesto njega, a za neku razumnu naknadu ?

Znam da si zabrinut, ja sam mu duzan novac pa mi se covek ne javlja a hocu da mu platim. On je bas dosta u guzvi, radi mnogo i nema mnogo vremena za forum. Veruj mi, i ja sam imao slicne muke.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaista ne znam da li je pic zaključan ili ne. Meni je malo dogorelo, mal me udara neizdrž, a i hteo bih da znam na čemu sam da li se može ili se ne može nešto uraditi sa uređajem.Bregar verujem da je u frci preko glave, a naopako da stajem na grbu čoveku koji se ponudio da mi besplatno uradi takav zahvat.Ne znam šta znači ono što je naveo u poslednjem njegovom postu da može da radi u clone modu ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se do sada nisam sreo sa mikrokontrolerom u nekom komercijalnom uredjaju koji je otkljucan. I ono sto sam ja radio za druge, svi su trazili da PIC bude zakljucan. A sta si tacno uradio sa tim postojecim PIC-em?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...